Dražen

Dražen

@venom787

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 22)
Autor
Sve objave
  • in reply to: 138.com Bonus #157725

    Evo samo da oživim ponovno ovu temu za one koji možda neznaju za ovu kladu, jer je ovo jedan od rijetkih bonusa koji je ostao, a da vrijedi za igrače iz naše regije.
    Vidio sam da su neki ovdje imali i male probleme s njima no po forumima su uglavnom ok kladionica. Ja ih budem probao ovih dana pa javim kakva je situacija, no ukoliko je netko igrao u zadnje vrijeme može napisati iskustva ( trajanje isplate, verifikacija…. ).

  • in reply to: Fortunawin Bonus #156843

    Također i moje mišljenje je da je Fortuna najveće smeće od kladionice. Ja uredno već godinu dana isplaćujem na moneybookers, no početkom 7. mjeseca sam htio isplatiti sve sa računa ( cca. 3500 kn ) jer mi je počelo ići na k… spuštanje koeficijenata i nedaju mi na moneybookers već isključivo na banku što ne želim.
    Od tada, znači već 2 mjeseca im šaljem mailove svakih par dana gdje im j… mater i slično ali i dalje ne reagiraju, tu i tamo mi pošalju mail gdje me mole da im pošaljem IBAN i SWIFT da mi isplate na banku.

    Najgore je što imaju u svojim j…. uvjetima stavku :

    Prema našim Općim Uvjetima i Odredbama koje ste vi registracijom prihvatili, pod točkom 7.Uplate & Plaćanje je navedeno: „Fortunawin odlučuje kojom će metodom isplatiti dobitke tom korisniku.“

    Tako da ću morati na banku isplatiti ali zasad ću ih jeb… još neko vrijeme sa mailovima.

    Sve u svemu, nemam za njih ni jednu pozitivnu stvar za reći osim što im bonus i nije toliko loš.

  • in reply to: Fortunawin Bonus #156233

    Također i moje mišljenje je da je Fortuna najveće smeće od kladionice. Ja uredno već godinu dana isplaćujem na moneybookers, no početkom 7. mjeseca sam htio isplatiti sve sa računa ( cca. 3500 kn ) jer mi je počelo ići na k… spuštanje koeficijenata i nedaju mi na moneybookers već isključivo na banku što ne želim.
    Od tada, znači već 2 mjeseca im šaljem mailove svakih par dana gdje im j… mater i slično ali i dalje ne reagiraju, tu i tamo mi pošalju mail gdje me mole da im pošaljem IBAN i SWIFT da mi isplate na banku.

    Najgore je što imaju u svojim j…. uvjetima stavku :

    Prema našim Općim Uvjetima i Odredbama koje ste vi registracijom prihvatili, pod točkom 7.Uplate & Plaćanje je navedeno: „Fortunawin odlučuje kojom će metodom isplatiti dobitke tom korisniku.“

    Tako da ću morati na banku isplatiti ali zasad ću ih jeb… još neko vrijeme sa mailovima.

    Sve u svemu, nemam za njih ni jednu pozitivnu stvar za reći osim što im bonus i nije toliko loš.

  • in reply to: Betdaq Free Bet #156822

    Pozdrav ekipa, vi koji ste igrali Betdaq možete li napisati jeli im za doznačiti freebet treba baš 72 sata ili to učine i prije? Kakvi su sa isplatom ( koliko traje i šta traže za verifikaciju ) ?

  • in reply to: Betdaq Free Bet #156214

    Pozdrav ekipa, vi koji ste igrali Betdaq možete li napisati jeli im za doznačiti freebet treba baš 72 sata ili to učine i prije? Kakvi su sa isplatom ( koliko traje i šta traže za verifikaciju ) ?

  • in reply to: Gentingbet Bonus #153192

    Pozdrav, čini se ok za uzeti koji €, ali ako se ne varam od metoda plaćanja primaju samo VISU i Mastercard? Jeli netko možda vidio neku drugu metodu, meni bi trebao moneybookers….

  • in reply to: Happybet bonus #152377

    Maniac, jeli onda tih 50 € freebet ili real money? Zadržava se samo dobitak iz oklade ili?
    Znači, uplatim 50 € + oni mi daju 50 € = imam 100 € kojih puknem na kvotu npr. 2,0 i u tom slučaju imam 200 € na računu ili ?

  • in reply to: Betrebels – first deposit 100% do 100€ #152375

    Ajde javi svakako koliko im je trebalo za isplatu. I što su te tražili za verifikaciju?

  • in reply to: Betrebels – first deposit 100% do 100€ #152108

    Ja sutra ulazim pa kud puklo. Ali ne kužim te ovo da si morao napraviti minimalnu uplatu od 1 €… možeš li pojasniti?

  • in reply to: Betrebels – first deposit 100% do 100€ #152081

    Pozdrav,

    Jeli još netko pokušavao ovu kladionicu, na stranim forumima su uglavnom pozitivni komentari…

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 22)