138.com Bonus

Pregledavate 10 postova - 31 do 40 (od ukupno 48)
Autor
Sve objave
  • #152594

    jel imao tko kakva iskustva sa isplatom

  • #152598

    jel imao tko kakva iskustva sa isplatom

    Nakon uspjesne verifikacije na 2. Racunu novac na skrillu. Uplatio sam karticom a isplato na skrill, kontaktirao sam ih na live chat pa su mi onogucii isplatu na skrill

  • #152615

    Manijače može savet?

    Kolege može savet šta da radim. Odblokiran mi je račun i piše da je status isplate – approved. To je pisalo i pre nego štu su mi blokirali račun. Tražio sam isplatu još 07.10. Plašim se da ih pitam bilo šta na chatu da ne pogoršam situaciju.

  • #152616

    Manijače može savet?

    [quote=”Milan” post=4864]Kolege može savet šta da radim. Odblokiran mi je račun i piše da je status isplate – approved. To je pisalo i pre nego štu su mi blokirali račun. Tražio sam isplatu još 07.10. Plašim se da ih pitam bilo šta na chatu da ne pogoršam situaciju.

    [/quote]

    Sačekaj do pnedjeljka pa ako ne plate pošalji email i napiši da si 7.10 zatrazio isplatu i da te interesira kojeg datuma će ti isplatiti novac. Ne spominji da ti je račun bio zatvoren

  • #152662

    Ipak ništa od njih, defintivno su mi oduzeli novac… 🙁

  • #155519

    Zamolila bih za pomoc ako netko zna.
    Vec 6 dana zavlace me sa verifikacijom i kda su dobili sve danas sam uslikala i svoju
    kreditnu karticu dobila sm ovaj email.
    ———————————————-
    In line with our document request procedure, we wish for you to print, sign and send back a clear, photo-captured copy of the attached Deposit Confirmation Form so that you will have hassle free transactions on your future withdrawals as you have recently switched your payment method to a credit/debit card.
    ———————————————-
    Jel mi moze netko pomoci sto tocno jos trebam polsati?
    Koliko sam shvatila oni hoce izvadak od transkacije gdje sam uplatila depozit.
    Neznam kako to da izvedem jer sam uplatila preo internet bankarstva.

    unaprijed hvala

  • #155521

    Zamolila bih za pomoc ako netko zna.
    Vec 6 dana zavlace me sa verifikacijom i kda su dobili sve danas sam uslikala i svoju
    kreditnu karticu dobila sm ovaj email.
    ———————————————-
    In line with our document request procedure, we wish for you to print, sign and send back a clear, photo-captured copy of the attached Deposit Confirmation Form so that you will have hassle free transactions on your future withdrawals as you have recently switched your payment method to a credit/debit card.
    ———————————————-
    Jel mi moze netko pomoci sto tocno jos trebam polsati?
    Koliko sam shvatila oni hoce izvadak od transkacije gdje sam uplatila depozit.
    Neznam kako to da izvedem jer sam uplatila preo internet bankarstva.

    unaprijed hvala

    Trebala bi ispuniti i vratiti im uslikani formular koji si trebala dobiti u tom emailu, tzv. Deposit Confirmation Form
    To je inače dosta uobičajeno kod plaćanja kreditnom karticom…dosta kladionica traži da im nakon prve transakcije određenom katicom popuniš neku vrstu formulara kojom potvrđuješ da si ti vlasnik kreditne kartice.

  • #155565

    Moram se malo osvrnuti na 138.com kladionicu.
    Nazalost imala sam isti slucaj kao i Milan.
    Napravila sam depozit preko Neteller promocije 50+8 free bet.
    Uredno odigrala World cup tekmu i pogodila. Free bet takodjer WC tekma i promasila.
    Kada su mi verificirali account pocinju problemi nakon mojeg zahtijeva za ispatom na Neteller.
    Tada jos nista nisam sumnjala ali nakon 10-tak dana rekoh idem vidjeti jel jos netko ovdje
    imao problema sa njima u proslosti. Tada sam prvi put procitala sve Milanove probleme i kako nije dobio svoju lovu. Pocinje panika kod mene i razmiljanje kako izvuci novce.
    Kontaktirala sam ih emailom i rekli su da je isplata u procesu i da ce se javiti na email
    kad proces bude zavrsen.Opet je proslo par dana i nista od isplate na neteller koji imam
    uredno verificiran.
    Tada dolazim na ideju da probam preko live chata probati ponistiti isplatu preko Netellera
    i pokusati zatraziti isplatu preko kreditne kartice.
    Kontaktirala sam ih na live chat i uz dosta muke i natezanja te objasnjavanja zasto to zelim napraviti pristali su i ponistili isplatu te mi vratili novce na racun uz napomenu
    da moram izvrsiti uplatu preko kartice min 10 funti. To sam i napravila i odvrtila jos par sitnih oklada te ponovno zatrazila isplatu na kreditnu karticu.
    Danas je konacno lova sjela na karticu i citajuci malo o njima toplo svima preporucujem
    bjezite sto dalje od tih lopova jer nikada kod njih nisam otvorila niti jedan racun.
    Ovo mi je bio prvi za testiranje na moje ime i za mene i posljednji.
    Mislim da su to prvoklasni lopovi i kad god im padne na pamet ako ima isplate mogu vas lijepo proglasiti bonus abuserom i bye bye. Morala sam olaksati dusu i ovo podjeliti sa vama i opet napominjem ako mozete izbjegavajte tu kladionicu. Mene su samo sa doumentima
    natezali 10tak dana sve zivo sam morala fotoaparatom uslikati i poslati njima a ponekad su se zalili da je slika mutna sto je bilo daleko od istine. Stvarno znaju covjeka dovesti na rub da odustane od svega.

  • #155572

    Hvala na informacijama. Mislim da bi izraz lopovi trebalo koristiti u slučaju kad te pokradu tj. kad uopće ne dobiješ isplatu. Dobila si novce za 10 dana na banku što je ok s obzirom da si mijenjala način isplate

  • #157725

    Evo samo da oživim ponovno ovu temu za one koji možda neznaju za ovu kladu, jer je ovo jedan od rijetkih bonusa koji je ostao, a da vrijedi za igrače iz naše regije.
    Vidio sam da su neki ovdje imali i male probleme s njima no po forumima su uglavnom ok kladionica. Ja ih budem probao ovih dana pa javim kakva je situacija, no ukoliko je netko igrao u zadnje vrijeme može napisati iskustva ( trajanje isplate, verifikacija…. ).

Pregledavate 10 postova - 31 do 40 (od ukupno 48)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.