138.com Bonus

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 48)
Autor
Sve objave
  • #152288

    Manijače trebam pomoć, odbili su da mi isplate oko 350 E u funtama i zatvorili račun. Prvo sam čekao na isplatu 0d 07.10. da bi ih danas na chatu pitao zašto tako dugo traje i odgovorili su mi da IP adresa sa koje sam se logovao ima svog vlasnika i da to nije dozvoljeno. Šta da radim?

    Pozdrav Mile,
    Ako si stvarno otvorio samo jedan račun obavezno ispuni obrazac na sbru i pošalji pritužbu. Ovo mi je stvarno čudno jer do sad nitko od poznatih nije imao problema sa njima, čak sam i ja odigrao 2 računa i bilo je sve 5.
    ako si otvorio račun prko majstora pošalji mi user name na PM pa ću probati. Kad je u pitanju IP adresa teško, zadnji put sam probao pitati za jednog kolegu sa ovog foruma dobio sam odgovor da je lovac na bonuse:(

  • #152290

    I meni je čudno, delovali su mi kao ozbiljna kladionica. Popuniću obrazac na SBR-u, a tebi poslati username, ali nisam 100 % siguran da sam se regao preko majstora.

  • #152294

    I meni je čudno, delovali su mi kao ozbiljna kladionica. Popuniću obrazac na SBR-u, a tebi poslati username, ali nisam 100 % siguran da sam se regao preko majstora.

    probati ću ih kotaktirati

  • #152301

    [quote=”Milan” post=4723]I meni je čudno, delovali su mi kao ozbiljna kladionica. Popuniću obrazac na SBR-u, a tebi poslati username, ali nisam 100 % siguran da sam se regao preko majstora.

    probati ću ih kotaktirati[/quote]

    nažalost od njih nisam dobio nikakve podatke o tvom računu sa obrazloženjem da za tuđe login podatke ne daju informacije. Vjerojaatno kad si radio registraciju nisi obrisao kolačiće pa se tvoja registracija zabilježila negdje drugdje.
    Svakako pošalji pritužbu Sbr-u, njima bi se trebali očitovati

  • #152306

    Poslao sam, nisam baš optimista, a tebi hvala u svakom slučaju 😉

  • #152484

    Koliko treba SBR-u da odgovori na upit i da li uvek odgovoraju?

  • #152489

    Koliko treba SBR-u da odgovori na upit i da li uvek odgovoraju?

    Odgovaraju, ali mislim tek kad dobiju neki odgovor od kladionice. Probaj kontaktirat Justin-a uglavnom se on na SBR-u bavi tim stvarima.

    Even when I lose I'm winning !

  • #152499

    jednom san slao pritužbu (geobet) i nikad nista nisu odgovorili

  • #152524

    Išao sam na njihov sajt opet (138) i chatovao sa operaterom kao gost. Pitao sam ih da mi odblokiraju račun i rekli su da će javiti za koji dan. Ajd i to da vidimo…

  • #152588

    Kolege može savet šta da radim. Odblokiran mi je račun i piše da je status isplate – approved. To je pisalo i pre nego štu su mi blokirali račun. Tražio sam isplatu još 07.10. Plašim se da ih pitam bilo šta na chatu da ne pogoršam situaciju.

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 48)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.