Bet365 Bonus

Pregledavate 10 postova - 181 do 190 (od ukupno 367)
Autor
Sve objave
  • #165835

    Ni sam neznam da li sam na pravom mjestu ali evo ovdje se spominje bet365 pa zato i pisem u ovoj rubrici.
    Zapravo , molio bih za savjet iskusnije igrace . Imam poprilican broj aktivnih bet365 racuna sa Netelerima i Skrilovima ( Bosna i Hercegovina )na koje uredno stizu promocije . Znam da je bet365 2015. godine za pocetak sezone krajem ljeta davao 100 USD a proslog ljeta 50 USD .
    Molio bih iskusnije igrace da mi kazu svoje misljenje , da li ce i ove godine davati isto . U stvari za savjet da li je bolje da cekam ljeto sa ovim racunima ili da ih prodam sada , jer zainteresiranih imam .
    Hvala i puno srece svima.

    pozdrav mirostar… imamo temu za bet365 bonus i čini mi se da tvoje pitanje spada u nju, pa sam ti i premjestio post ovdje

    koliko znam za igrače iz BIH Bet365 i dalje daje 50€ bonus, a nadam se da će vrijediti i ubuduće… osim toga za BIH igrače vrijede i povremene free bet promocije koje Bet365 daje na važnije nogometne utakmice, čini i se tako da se na Bet365 još uvijek da izvući solidna zarada
    na tebi je da procijeniš da li ti se isplati prodati ih i odreći se tog profita

  • #164124

    Pozdrav underdog . Zahvaljujem Vam na odgovoru ,medjutim sve to oko bonusa znam , samo sam mislio da ako netko slucajno ima neku informaciju sta mozemo ocekivati narednih mjeseci …..da ju podijeli ovdje. Inace , ponasaju se bitno drugacije nego ranije. Smanjili su INPlay s 50 na 20 , samo ih je par bilo ove godine ( evo cak za polufinale Lige Prvaka nisu dali InPlay , a s druge strane u posljednjih 2 ili 3 mjeseca dobio sam na 5 racuna nesto kao reload ( nismo Vas dugo vidjeli,……) bonus 200 za 200 , iako je registracioni bonus bio 100 za 100 ?????
    Zbog toga sam u dilemi i ako netko zna sta se dogadja s njima bio bih zahvalan na informaciji.
    Poz svima

  • #165843

    Pozdrav underdog . Zahvaljujem Vam na odgovoru ,medjutim sve to oko bonusa znam , samo sam mislio da ako netko slucajno ima neku informaciju sta mozemo ocekivati narednih mjeseci …..da ju podijeli ovdje. Inace , ponasaju se bitno drugacije nego ranije. Smanjili su INPlay s 50 na 20 , samo ih je par bilo ove godine ( evo cak za polufinale Lige Prvaka nisu dali InPlay , a s druge strane u posljednjih 2 ili 3 mjeseca dobio sam na 5 racuna nesto kao reload ( nismo Vas dugo vidjeli,……) bonus 200 za 200 , iako je registracioni bonus bio 100 za 100 ?????
    Zbog toga sam u dilemi i ako netko zna sta se dogadja s njima bio bih zahvalan na informaciji.
    Poz svima

  • #164127

    mirostar da nisi ti dario iz bih sto meni duguje novac,mnogo mi lici tvoj rukopis na njega i svi ti izrazi .:angry:

  • #165847

    mirostar da nisi ti dario iz bih sto meni duguje novac,mnogo mi lici tvoj rukopis na njega i svi ti izrazi .:angry:

  • #164129

    mirostar da nisi ti dario iz bih sto meni duguje novac,mnogo mi lici tvoj rukopis na njega i svi ti izrazi .:angry:

    Na moju srecu a na tvoju zalost , nisam taj . I zahvaljujem na pomoci oko mog pitanja.

    Pozdrav

  • #165849

    mirostar da nisi ti dario iz bih sto meni duguje novac,mnogo mi lici tvoj rukopis na njega i svi ti izrazi .:angry:

    Na moju srecu a na tvoju zalost , nisam taj . I zahvaljujem na pomoci oko mog pitanja.

    Pozdrav

  • #164132

    Pozdrav underdog . Zahvaljujem Vam na odgovoru ,medjutim sve to oko bonusa znam , samo sam mislio da ako netko slucajno ima neku informaciju sta mozemo ocekivati narednih mjeseci …..da ju podijeli ovdje. Inace , ponasaju se bitno drugacije nego ranije. Smanjili su INPlay s 50 na 20 , samo ih je par bilo ove godine ( evo cak za polufinale Lige Prvaka nisu dali InPlay , a s druge strane u posljednjih 2 ili 3 mjeseca dobio sam na 5 racuna nesto kao reload ( nismo Vas dugo vidjeli,……) bonus 200 za 200 , iako je registracioni bonus bio 100 za 100 ?????
    Zbog toga sam u dilemi i ako netko zna sta se dogadja s njima bio bih zahvalan na informaciji.
    Poz svima

    pa ovaj reload bonus 200 za 200 ti uopće nije loš B)

    u vezi toga što se sa njima događa, ja bih rekao da se ponašaju kao i većina ostalih kladionica… sve teže izvlače profit na klađenju, tako da smanjuju broj i vrijednost promocija… dokle će ići ne zna se

  • #165852

    Pozdrav underdog . Zahvaljujem Vam na odgovoru ,medjutim sve to oko bonusa znam , samo sam mislio da ako netko slucajno ima neku informaciju sta mozemo ocekivati narednih mjeseci …..da ju podijeli ovdje. Inace , ponasaju se bitno drugacije nego ranije. Smanjili su INPlay s 50 na 20 , samo ih je par bilo ove godine ( evo cak za polufinale Lige Prvaka nisu dali InPlay , a s druge strane u posljednjih 2 ili 3 mjeseca dobio sam na 5 racuna nesto kao reload ( nismo Vas dugo vidjeli,……) bonus 200 za 200 , iako je registracioni bonus bio 100 za 100 ?????
    Zbog toga sam u dilemi i ako netko zna sta se dogadja s njima bio bih zahvalan na informaciji.
    Poz svima

    pa ovaj reload bonus 200 za 200 ti uopće nije loš B)

    u vezi toga što se sa njima događa, ja bih rekao da se ponašaju kao i većina ostalih kladionica… sve teže izvlače profit na klađenju, tako da smanjuju broj i vrijednost promocija… dokle će ići ne zna se

  • #164133

    Jos jednom hvala underdog . Tih 200 za 200 me sokiralo . Kad bi znao da ce ih biti jos barem 5 nebih ni pomisljao prodavati. samo sto su prosle godine INPLAY pljustali svakih 10 dana a sada na kapaljku . Bio 50 a sada 20 . Zato se pitam sta slijedi .
    U svakom slucaju , veliko hvala na trudu . Admin No1 ! hahahaha

    Pozdrav Underdog

Pregledavate 10 postova - 181 do 190 (od ukupno 367)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.