Bet365 Bonus

Pregledavate 10 postova - 351 do 360 (od ukupno 367)
Autor
Sve objave
  • #168636

    Stigne ti ponuda u mejlu, ja dobijam na račune iz Srbije.

  • #167056

    U kom trenutku stigne poruka,posto meni ne stigne prilikom otvaranja racuna?

  • #168637

    U kom trenutku stigne poruka,posto meni ne stigne prilikom otvaranja racuna?

  • #167059

    To su reload bonusi, dobiješ ih par dana pred neku utakmicu.

  • #168638

    To su reload bonusi, dobiješ ih par dana pred neku utakmicu.

  • #167061

    Ja sam dobijao skoro pred svaki vikend te reload bonuse ali nisam znao da iskoristim to. Hvala Milanu

  • #168639

    Ja sam dobijao skoro pred svaki vikend te reload bonuse ali nisam znao da iskoristim to. Hvala Milanu

  • #167515

    Pozdrav, ima li iko rješenje za uplatu na Bet365 iz Bosne i Hercegovine, pretpostavljam da svi znate da vise nije moguce izvrsiti depozit putem Skrilla i Netellera, ostale su samo 4 opcije, 3 se odnose na banku (a banke u Bosni i Hercegovini ne dozvoljavaju uplatu na kladionicarske i kockarske sajtove) tako da je na te nacine nemoguce uplatiti, a 4. nacin je putem Paysafecard-a, koji nije moguce kupiti u Bosni i Hercegovini, a pretpostavljam da ako kupim Paysafecard u nekoj drugoj drzavi ce kladionica praviti problem. Da li ima neko iz BiH ko je rjesio ovaj problem?

  • #168864

    Pozdrav, ima li iko rješenje za uplatu na Bet365 iz Bosne i Hercegovine, pretpostavljam da svi znate da vise nije moguce izvrsiti depozit putem Skrilla i Netellera, ostale su samo 4 opcije, 3 se odnose na banku (a banke u Bosni i Hercegovini ne dozvoljavaju uplatu na kladionicarske i kockarske sajtove) tako da je na te nacine nemoguce uplatiti, a 4. nacin je putem Paysafecard-a, koji nije moguce kupiti u Bosni i Hercegovini, a pretpostavljam da ako kupim Paysafecard u nekoj drugoj drzavi ce kladionica praviti problem. Da li ima neko iz BiH ko je rjesio ovaj problem?

  • #167518

    paysafecard bi trebao biti ok… to je samo kod i kao prvo ne znam da li u kodu uopće ima neki identifikator koji bi identificirao zemlju u kojoj je kupljen… a aki i ima ne vjerujem da bi to bet365 bilo važno… njima je samo bitno da uplatiš lovu

    u hrvatskoj paysafecard se može kupiti na kioscima tiska i to bi ti bilo najjednostavnije rješenje ako imaš neku osobu od povjerenja koja ti ga može kupiti i poslati screen… ako ne znaš nikoga preostaje ti da se povežeš s nekim ovdje i da onda razmjenite kod za lovu

Pregledavate 10 postova - 351 do 360 (od ukupno 367)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.