Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija

Bonus Majstori » Forum » Trejderski kutak » Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 12)
Autor
Sve objave
  • #166879

    Pozdrav!

    Strategije stavljam u privitak jer nikako ne mogu zalijepiti tekst koji sam pisao word-u, javlja gresku:

    ×
    Greška

    Illegal mix of collations (utf8_general_ci,IMPLICIT) and (utf8mb4_general_ci,COERCIBLE) for operation ‘=’

    Molim admina ako zna i moze, da rijesi problem, pa slobodno zalijepi tekst ovdje, umjesto da bude u privitku.

    Hvala!!!

    ———————————————————————————————————————–
    Niže u prilogu sam opisao 8 basic strategija, nadopisat cu jos i ostale bonus strategije koje su tu, ne kako bih nekome rekao da to radi i da ce biti bogat, vec kako bi zajedno prokomentirali, mozda stvorili nesto bolje od svega toga sto je opisano itd itd. Ocekujem da se malo ozivi cjelokpuno ta tematika povezana sa nogometom i trejdanjem.

    Do iduceg posta, lijepi pozdrav!

  • #166884

    delfuego, hvala na trudu. tvoj tekst sam zalijepio ispod

    Pozdrav svima!

    Evo spomenuo sam nedavno u temi „Betfair – klasično trejdanje“ da ću opisati jedan paket koji sam kupio za cca 4000 kn prije nekih 6 mjeseci. Radi se o (UMT – Ultimativno nogometno trejdanje) – preveo sam sa engleskoga da se ne nađe ?. Radi se o paketu koji ima gospodin sa trejderskog bloga Sports trading life (vjerujem da mnogi znaju za to). E sad mali uvod i logicki zakljuci ?
    Gospodin ima puno korisnih tekstova i youtube videa, sve je to super, ali više manje to je da se nesto nauci, ali da cete od toga zaraditi necete bas, strategije nisu bas vise toliko funkcionalne po meni.
    Sad, on to prodaje svake godine u 2 navrata, uzme cca 100 kupaca, pa sad racunajte, da, to je 800 000kn godisnje od prodaje tog paketa koji sam i ja kupio. Nedavno je izbacio i Istu stvar, ali za tenis, koji se sastoji od 3 strategije koliko znam. Pa sad logicno je za zakljuciti da je njegov primarni i jedini cilj zarada novaca od toga ,a ne od trejdanja. Racunajte malo, to je 1.600.000 kn godisnje, ukoliko proda jedan i drugi paket u 2 navrata u godini, svaki po 200 ljudi. Pa drugi put 200 ljudi i eto… 1.600.000kn!!!!! A to radi jer se sam bavi sa customer supportom i nema onda mogucnosti prodavati vise ljudi odjednom, a i s druge strane, ovako malo po malo ima iz godie u godinu jako ljepi priljev novaca 🙂 . Ono sto kroz razno razne videe govori je da nema tu psihicku stabilnost kada trejda sa velikim novcima, i ta je u biti njegov may stake 100 funti. To je i pitanje koliko je to istina, jer kao sto sam naveo zaradi ogromne novce samo od prodaje i trejdanje mu niti nije potrebno realno ?

    Uvod u taj paket strategija:
    Sastoji se od 8 basic strategija, dodatno sam platio 4 bonus strategije, te uz to sve jos imat 4 strategije za correct score sniping te 4 strategije za pasivno trejdanje, kako je to nazvao.
    Uz to sve, tu je jos jedna ekstra bonus strategija, razno razni videi sa savjetima, kako analizirati utakmicu koju gledamo, sto je bitno, a sto ne, psihicki strana trejdanja, sve u svemu ima puno korisnih stvari, ali mislim osobno, ne i puno korisnih strategija! Svaka od strategija sadrzi video od cca 30 do 45 min, sa objasnjenjem, ulaz-izlaz, kada i zasto, i live demo trejdanje sa primjerima. Sve je to lijepo i ulozeno je puno vremena da se to napravi, tako da s tog aspekta sve pohvale.
    Ja cu to ovdje raspisati sve po malo, koliko stignem, u nadi da ce se komentirati, roditi nove ideje itd, a tko god bude htio isprobati bilo sto od navedenoga neka radi na svoju odgovornot.
    8 BASIC STRATEGIJA
    FIREBALL METODA – Vrlo jednostavna za raditi, ali opet, nije to pravi trade trade, to je više klađenje uživo, kao i sve strategije. Radi se sljedeće, Ulog se podijeli na 4.dijela, npr.radite sa 1% banke, podijelite na 4 dijela, imate za ssvaki ulog 0.25%. To je prvi korak. Market koji pratimo je over/under 1.5 i radimo slijedeće. Gledamo utakmicu te kada vidimo prvu pravu priliku za gol ulazimo sa prvim dijelom uloga od 0.25%. Koji god bio koeficijent. Znači uglavnom ćemo ući između 10-20minute, mada ovisi od utakmice do utakmice. I nakon toga prvog ulaza, za svaki porast od 25 tickova, ulazimo sa idućih 0.25%. Primjer: Usli smo u 15min, igramo Over 1.5 po 1,45, nakon toga igramo iduci ulog na 1,70, pa 1,95 i na kraju 2,20 (za ovaj zadnji dio nisam siguran da li je to ispravno, ali je on tako navodio u svojim primjerima, mada znamo da to nije 25 tickova, vec 15.) To je to. Znamo ulaz, kada je izlaz? Izlaz je najkasnije u 80min utakmice, kada ostvarujemo gubitak od 80% na ulog, otprilike. Ili, ako smo onako sigurni da je utakmica loseg tempa, moze se izaci i prije. Isto tako, ako u bilo kojoj točci ulaska padne gol, odmah izlazimo sa zelenilom koje god da je (radi cashout u svim strategijama) i to je to, ostvari smo odredeni profit. Naravno profit je uvijekjako mali, a rizik veliki. Sada, gledao sam malo sa statistickog aspekata stvari, po pojedinim ligama ove sezone i prosle, iako nisam fan statistike, neke stvari ostaju dosljedne iz godine u godinu sa malim odstupanjima. A radi se o sljedećem, ako je na poluvremenu 0-0, šansa da ta utakmica završi 0-0 je između 20 i 28%, ovisno od lige do lige. Računajući da izlazimo u 80min, period kada bude postignut najveci postotak pogodaka u svim ligiama u drugom poluvremenu, tocnije 75min+, no mi vec izlazimo u 80min, tako da od tog perioda imamo samo 5min, i nije bas dobro i smatram da sansa da ukoliko nam odredena utakmica na poluvremenu bude 0-0, sansa da cemo izaci sa minusom od 80% na ulog u cca 80min, po meni prelazi čak i 30%, nebitno koliko je utakmica otvorena ili zatvorena (nebrojeno puta sam gledao utakmice gdje sam uvjeren da nema sanse da zavrsi 0-0, pa fulaju sva cuda i tako zavrsi – TAKVE SU NAJOPASNIJE ? ) …. Kako god da okrenemo, samo 8% utakmica završava 0-0, tako je, ali isto tako kako god da okrenemo, utakmica koja je na poluvremenu 0-0 ima 3x veću šansu da tako i ostane odnosno prosječno 24%. po meni, imate jako puno malih dobitaka, a onda Vas strefi jedan veći gubitak, pa čak, bez obzira na sve, možete uloviti 2 gubitka zaredom i to jednostavno pojede sve… Da stvar bude gora, ovisite o sreći također, ovisno kada će pasti gol i nakon kojeg dijela uloga, npr ako imate puno dobitaka nakon prvog uloga i dobro to pogadate cesto, no zadesi Vas jedan gubitak sav profit je pojeden, jer je iznimno mali na tom prvom ulogu itd itd… Iako gospodin to naziva valueom kada gledamo utakmicu i ne igramo odmah vec pustimo keficijent da raste, a kada vidimo prvu pravu priliku ulazimo u trade, to svakako nema veze sa valueom jer su koeficijenti ponekada kada je on ulazio u live demo mečevima smiješni i na kraju je i upravo taj bio gubitni. Odnos risk/reward je katastrofa i ne vidim kako neko dugoročno sa ovime može nešto specijalno postići. Mislim da je ovo više začarani krug, dugo se penjemo prema gore, u sekundi padnemo dolje i tako vrtimo. Da ne pričam i o ulozenom vremenu, ako se baziramo samo na ovu strategiju, treba pogledati silne utakmice, a onda ti jedan pojede sve. Mozda kao neka usputna strategija sa odredenim tweakovima bi bila sasvim uredu za povremeno ući u market, ali ovako kako je on opisao i radio u live demo, sjećam se da je ušao na koeficijent 1,27 oko 15min, na primjeru je Man City i druge ekipe se ne sjecam, u 80min i dalje 0-0, gubitak veliki, a potenicijalne dobiti male.
    ŠTO VI MISLITE O OVOME? ?
    FIREBAL EKSTREM METODA – u ovoj strategiji se radi o sljedećem, radi se samo u 2.poluvremenu, idealna ulazna tocka je cca 55-60min, nakon sto vidimo otprilike sto se dogada na terenu. Ulog se ponovno dijeli na 4 dijela, kao i u prvoj strategiji, te ulzaimo za svako 1.00 povećanje. Primjer: usli smo u 60min ,a koeficijent 3,00 sa prvim dijelom uloga, iduci ulaz je, 4,00, nakon toga 5,00, nakon toga 6,00. Koeficiejtni rastu jako brzo u drugom poluvremenu te je to razlog zbog cega to radimo. Izlazna tocka je ponovno cca 80min, sa opet gubitom od oko 80% uloga. Ulazimo na markete gdje trebamo 2 gola za puni dobit, npr ako je na poluvremenu 1-0, uci cemo na over 2.5, ako je 0-0 rezultat poulvremena, uci cemo na over 1.5 itd. Isto tako, ukoliko gol padne u bilo kojem periodu kada smo u tradeu, izlazimo van (cashout) sa profitom. Idealno je u ovoj strategiji opet izbjegavati te rezultate 0-0 na poluvremenu, ti su zaista najgori za bilo kakve strategije gdje trebate golove.

    SNJEŽNA KUGLA METODA – Sa ovom strategijom ne želimo golove, ulazimo prije početka utakmice, na marketu under 2.5 gola, nikako ne uzimai koeficijenti nize od 2,00. Ulazimo sa 1% uloga. Primjer: Usli smo na under 2.5, koeficijent je bio 2.20. Ulazimo sa 1%, te stavljamo lay ponude za svakih 20 tickova manje sa 0.25% uloga. Ukoliko u prvih 5minuta ne uzmu prvu lay ponudu, izlazimo van jer smatramo da se market ne kreće dovoljno brzo u našu korist. U idealnim uvijetima, ako sve ide prema planu. Prvi lay će biti pokupljen na 2,00, drugi dio na 1,80, treći dio na 1,60, i cetvrti dio na 1,40. Nakon toga, to bi se sve trebalo odraditi u 30akmin prvog poluvremena, izlazimo van (cashout) sa zelenim. U ovim situacijama zaradujete 25 do 40% ROI na ulog. Ja sam pratio strategiju i moram priznati da nisam uspio do sada naci utakmicu u kojoj je koeficijent kada je na under 2.5 bio veci od 2,00 da je u prvih 5 min uspio pasti za 20 tickova, pa cak ni u prvih 10 minuta, sto bi moglo dati do znanja da strategija koja je mozda nekada i funkcionirala, vise ne funkcionira na ovaj nacin. U koncacni, razlog za ulazak na lay sa cetvrtinama uloga je kako bi se zastitili od gola koji bi pao i na taj ancin imali manje gubitka, negoli da se ne stitimo.

    SNJEŽNA KUGLA EKSTREM METODA – u ovoj situaciji ulazimo na poluvremenu, idealno kada ne ockujemo da ce biti ranog gola u 2.poluvremenu, a marketi to ocekuju. To su rezultati tipa 2-2 na poluvremenu i slicno, dakle ekstremi. Ponovno ulazimo sa 1%uloga na npr, ako je bilo 2-2 na poluvremenu, ulazimo na under 5.5, i svakih 10 tickova dajemo lay ponudu. Primjer usli smo po koeficijentu 1,80, dajemo lay ponude sa 0.25% uloga na 1,70, drugi dio 1,60, mtreci dio 1,50, cetvrti dio 1,40. Nakon toga ukoliko sve bude odradeno bez gola radimo cashout. Opet trazimo situaciju da se promjena dogodi brzo, znaci prva lay ponuda mora biti uzeta do 50min, u suprotnom izlazimo iz marketa jer se ne mice dovoljno brzo u nasu korist.

    BACK METODA – Ovo je apsolutno bezveze, prije utakmice imate favorita kojeg ocekujete da ce pobijediti, radite back na njega sa 0.5% uloga. Ukoliko prvi zabije gol, sto je jedino sto ocekujete i trebate, radite cashout. Ukoliko primi gol, radite ponovno back na tog favorita sa drugim dijelom 0.5% uloga, te tada imate ukupno ulozeno 1%, jer ocekujete da ce isti izjednaciti u kracem periodu i idealno biti gotovi sa tradeom u 1.poluvremenu. Ukoliko izjednaci, radite cashout sa odredenim profitom koji je moguc. Ukoliko se to ne dogodi na poluvremenu, imate opciju da izadete van ili ostanete u tradeu ovisno o vasoj procjeni.

    BACK EKSTREM METODA – Ovo se u idealnim siutacijama radi u 2.poluvremenu. Imate momcad za koju ocekujete da ce prvi zabiti gol i time biti u vodstvu kako bi odradili cashout sa zelenim. Ulazite sa prvim dijelom uloga od 0.5% te ako zabiju kao sto ste predvidjeli radite cashout. Ukoliko prime gol te gube, drugio dio uloga od 0.5% stavljate na back nerijesnog ishoda. Ukoliko zabiju gol za izjedancenje radite cashout sa odredenim profitom ili pozitivnom nulom.

    LAY METODA – Sve isto kao i kod back metode, samo sto layate nekoga za koga ne ocekujete da ce zabiti prvi gol, ali nikako ne layati koeficijente iznad 3,00. Apsolutno bezveze.

    LAY METODA EKSTREM – U ovj metodi ocekujete da momcad koja vodi, primi gol za izjedacenje kako bi napravili cashout. Primjer. Momcad A vodi 0-1, ocekujete da ce pasti gol za izjedacenje, te layate vodecu momcad, npr ulazni koeficijent na lay je 1,80. Ulazite sa 0.5% uloga. Ukoliko je rezultat i dalje 0-1 za mmcad A, no vi i dalje ocekujete gol, a koeficijent za lay vodece momcadi je dosegao 1,40, radite lay sa drugim dijelom uloga od 0.5%. Ukoliko padne gol u vasu korist, ili kontra vase koristi, svakako radite cashout.

    Evo ga, to je svih ( basic metoda koje cete platiti oko 3500 kuna. Ja sam uzeo jos bonus 4 super ekstrem metode, pa sam nadoplatio 500injak kuna, stoga zato i govorim da sam platio sve skupa 4000kn.

    Sve metode imaju odredene uloge, na to se pazi, money managment je poslozen recimo to tako, postoe za svaku ulazne i izlazne tocke, no da li je ovo isplativo, dugorocno, ha gledajte…. Ne znam. ?

    Evo, kada se netko odluci na kupnju, da vidi sto ce dobiti, nema tu zaista onoga pravoga trejderskog „necega“, sve se svodi na kladenje sa ulaznim i izlaznim tockama po meni, tako to ja gledam. Ocekiao sam puno vise od ovoga kada sam kupio, no eto, dobio sam sta sam dobio.

    Do iduceg posta, gdje cu nadopisati i ostale strategije, bonuse i super bonuse ? ….
    I da, ispriacam se na greskama prilikom pisanja, znam da ih ima.

    Pozdrav!

  • #166888

    Pozdrav!

    Evo da nastavim dok imam vremena….

    4 BONUS STRATEGIJE KOJE SU EKSTREMNIJE!

    FIREBALL SUPEREKSTREM METODA – metoda je slicna kao i fireball ekstrem metoda, no ovdje, recimo to tako nema izlazne tocke, vec je kraj, kraj utakmice. Radi se na sljedeci nacin: nakon pogledanog pocetnog dijela 2.poluvremena, procjenjujemo idelano oko 55-60min da li cemo uci ili ne, odnosno da li smatramo da ce pasti jedan gol ili ne, jer sve sto trebamo je jedan gol kako bi nakon njega napravili cashout.
    Primjer: imamo ulog od 1% koji dijelimo na 8 dijelova, znaci 0.125% svaki. Recimo da je rezultat utakmice u 60min 0-1, odlucimo se uci u market, idemo na 2 gola iznad trenutnog rezultata, stoga znaci ulazimo na over2.5 golova, recimo da je trenutna kvota u 60min 3,00.
    Ulazimo sa prvim dijelom uloga od 0,125% na 3,00 i postavljamo sljedece ponude za back; 2.dio stavljamo na 5,00, 3.dio na 7,00 i 4.dio na 9,00. Koeficijenti jako brzo rastu u 2.poluvremenu tako da cemo do 75-80min, imati sve 4 back ponude pokupljene. Ostala 4 dijela uloga postavljamo na over1.5 i to uvijek na kvote 2,00;3,00;4,00 i 5,00 te stoga ostavljamo sve do kraja utakmice. Cak ukoliko i padne neki kasni gol tipa 88+min, zbog ovih backanih over1.5 koeficijenta, imamo mali profit. Ukoliko u bilo kojem trenutku prije padne gol radimo cashout sa profitom koji je ostvaren. U pravilu dobivate na ulozeno oko 50% kada padne gol, mada sve ovisi u kojem dijelu ce pasti i to je neki prosjek, no moze biti i nize, a max je tih 50% sto i nije nesto s obzirom da onda morate imati veliki postotak pogodaka da bi konstantno bili u profitu.

    SVE ILI NIŠTA METODA – ova metogda se koristi u posljednjem periodu utakmice, znaci 75+min, a radi se o sljedecem. Ulog se dijeli na 2 dijela (od 1%), te ovu metodu koristimo kada vdimo da je utakmica otvorena, oboje zele gol, no umjesto da u tom slucaju layamo draw, backat cemo prvi iduci rezultat za obe momcadi i na taj nacin ponekada izvuci veci profit negoli da
    layamo draw.
    Primjer: recimmo da je u 75min rezultat 1-1, igraju momcadi podjednakih kvaliteta, oboje evidentno na terenu traze priliku za gol, backat cemo sa po 0.5% uloga, oba moguca prva dva iduca rezultata, a to su 2-1 i 1-2. Izlazne tocke nema, ostavlja se do kraja utakmice.

    LAY SUPEREKSTREM METODA – Ponovno, metoda se koristi u 75+min, a radi se na nacin da moramo imati minimalno na trenutni rezultat back price 2,00. I sto sada, ulog dijelo na 2 dijela, i imamo momcad recimo koja vodi 1-0 u 76min, kvota na back trenutno rezultata je 2,00, sa prvim dijelom uloga backamo trenutni rezultat. Sa drugim dijelom uloga od 0.5% radiimo lay na momcad koja vodi jer naravno ocekujemo da nece zadrzati taj rezultat i da ce primiti gol, te na taj nacin ukoliko se to dogodi, pokrivamo sto smo izguili na correct score marketu i ostvarujemo profit. Opet nema izlazne tocke vec se ide do kraja utakmice.

    JACKPOT METODA – trazmio kraj utakmice odnosno opet 75-80min gdje igra zestoki favorit no trenutni rezultat u tom trenutku nije tako uvjerljiv, vode samo 1 razlike te vidimo da se underdog trudi i odlucujemo mu dati sansu da izjednace. Radimo sljedece. ulog dijelimo na 2 dijela i sa prvim backamo na correct score marketu prvi idu rezultat moguc za favorita ako oni zabiju gol, npr ako je trenutno 2-1 za jakog favorita, backati cemo rezultat 3-1 , a sa drugim dijelom uloga od 0.5% cemo layati dacorita po jako niskoj cijeni, cesto 1,10 pa nize, te u obac slucaja ostvariti profit, no ako favorit zabije, biti ce dosta manji, a ukoliko underdog zabije za izjedacenje, ostvariti cemo jako veliki prpdit, dosta cesto 200-300% ROI.
    Stoga i naziv metode “jackpot”. Ova strategija mi je cak dosta zanimljiva i ima prostora za upotrebu, svakako ada underdog napada i favorit ce cesto iskoristit prilike i zabiti im gol zbog puno vece izlozenosti kontrama, tako da mi je ova strategija dosta prihvatljiva, no rijetko kada se moze upotrijebiti.

    SISTEM X METODA – ova je sigurno vec nekima poznata, ulog je onoliko koliko ste spremni izgubiti jer je dosta riskantna, preporuceno 0.5%. Radi se idealno o situacijama kada gost vodi 0-2 na poluvremenu ili cak i prije tokom 1.poluvremena, te cemo tada u toj situaciji napraviti lay na njih za 0.5%. Ukoliko domacin zabije gol za rezultat 1-2, ulog vadimo van, te ostavljamo free bet. Ukoliko padne taj izjednacujuci gol koji trazimo radimo cashout i izlazimo sa profitom. E sad profit ce varirati, npr ako layate po 1,1 sa 10e, na kraju nakon sto rezultat dode na 2-2 izvuci cete oko 50e, stoga da super je risk reward omjer, ali zapravo se ovo rijetko kada dogodi,a da stvar bude gora, rijetko kada i imate mogucnost layati po tako niskoj cijeni na poluvremenu, cesto je to cijena od 1,15 do 1,30 i tu se taj profit drasticno smanjuje. ako i ostvarite trazeno. S toga mislim, da je ovo dobro ponekada odraditi, izmimno rijetko, ali samo u 2.poluvremenu jer tada ce cijena biti i ispod 1,1 , a tu se onda moze ostvariti odlican odlican profit… Nedavno nedavno sam bas imao situaciju, gdje sam se malo dvoumio bi nebi bi nebi i tako vec pade gol za 2-1 (u toj utakmici je domacin vodio, tocnije Villareal) no bili su slabiji, gost Rayo Vallecano je bas isao na sve ili nista, napad napad napad, vec oko 75 min je bilo 2-2 i tako je i zavrsilo. Da stvar bude gora, u 60min je bilo 2-0 za domace, u tih 15ak min su primili 2 gola. cijena za lay je bila oko 1,04, e tu lezi profit za ovakvu strategiju dugorocno, sve iznad 1,1 smatram da se ne isplati koliko sam se bavio sa analizom i procjenom zadnjih mjeseci. Sa ulogom od 10e, bi izasli van sa oko 125e+, sto je izrazito dobar risk reward 🙂 … ILI ROI 🙂 Ali treba imati muda i ne razmisljati previse jer onda propustite priliku kao ja ovu…..

    Toliko za danas….

  • #166897

    Sad, on to prodaje svake godine u 2 navrata, uzme cca 100 kupaca, pa sad racunajte, da, to je 800 000kn godisnje od prodaje tog paketa koji sam i ja kupio. Nedavno je izbacio i Istu stvar, ali za tenis, koji se sastoji od 3 strategije koliko znam. Pa sad logicno je za zakljuciti da je njegov primarni i jedini cilj zarada novaca od toga ,a ne od trejdanja. Racunajte malo, to je 1.600.000 kn godisnje, ukoliko proda jedan i drugi paket u 2 navrata u godini, svaki po 200 ljudi.

    Ti si malčicee naivan,ništa grozno u svezi toga,i ja sam.Samo mi naivci u svezi takvih stvari pušimo prilične pare.
    Ja osobno nisam nikad ništa kupovao u svezi strategija,osim doživotne licence za Geeks Toy,ali jesam kupovao neke druge gluposti..E sad geeks je po nekim mojim gledanjima
    jako popularan softver za trgovanje,rekao bih odmah iza bet angela,ili obrnuto,ali svakako je jedan od prva dva,pa evo
    kad geeks dava kupnju doživotne licence,jer inače nema te opcije,onda baci obavijest da svi vide,i kolko sam skužio u nekih 15 dana geeks uspije prodati 3-4 licence koje koštaju sveka 150 funti ili manje,to radi otprilike 1-2 puta godišnje.

    Iz ovoga ti je jasno da ako se jedan tako popularan softver nemože prodati,da onda sigurno netko nemože prodati ” nekakve strategije” i to u turnusima po 100 ljudi,eh još je dobar eheheh neće on svima da da,samo stotka ljudi,i piše blog i ladi se na karibima.

    Ako bih osobno išta kupovao,bila bi to neka dobra knjiga u svezi psihologije trejda,stim da bi tražio barem jedan isječak knjige nekih 5 stranica,da se uvjerim da to ima smisla,ovo sve ostalo je bacanje para.Nisi puno pogriješio,naučio si školu i to je okej,ideš dalje.

    Bajdvej zašto bi netko prodavao nešto što donosi pare?? Zašto ? Zašto? Ovamo nema altruista,to su sve koljači.

    I drugi bajdvej,uzmimo u obzir da zaista je netko sišao sa uma od tih trgovaca i hoće prodat profitabilnu strategiju.
    Pa to je jednostavno nemoguće naučiti iz dvije tri rečenice.Nema šanse.Ovo govorim iz iskustva,ne onako.Nema šanse
    da netko može ovo i uz vrhunskog instruktora pohvatati i naučiti u mjesec dana,potrebno je dosta više vremena.

    Pozdrav.

  • #166899

    Nije mi namjera bila pljuvanje,već da nema puno smisla u kupovanju.Ako ti može poslužiti kao što je bruce naveo,da se malo bolje upoznaš kako funkcionira burza,to je super.Ako iz ponuđenih strategija možeš nešto doraditi, usvojiti i zarađivati ,to bi onda bio jackpot.Nekad je potrebno jako malo,neka mrvica,zarez u karijeri da prevagne na skroz drugu stranu,onu pozitivnu,stoga sretno.

  • #166907

    Lay101 sve stoji, kupio sam šta ću sad, nema nista od plakanja 😀

    A to da je Geeks toy dozivotno kupilo par ljudi u toj turi mi nekako ne drzi vodu 🙂 .. Kako znas?
    Mislim da se isplati vecini, pa ono… nekako nelogicno…

    A ovaj moj cak i da proda 10 komada ima dobru lovu 🙂 …. A sa marketingom je isto jak, vidim da mi iskace posvuda, na fejsu, youtube, blog, nudi dosta free webinara oji su bezvezni, daje free sadrzaja nakon svakog obavljenog videa, nebi se cudio da navuce dobru brjku ljudi… Ipak je englesko govorno podrucje prosireno po svijetu, i nije tako tesko skupiti 100 ljudi…

    Strategije su glupost, ali opet ima i nesto sto vrijedi, skuzis sto je glupo i nepravilno, malo pogledas u drugom smjeru… Nije mi zao sada vise tih novaca, sta je bilo bilo je, vise nikada necu kupovati to je sigurno i idemo dalje.

    Ovo sam prvenstveno napisao da vide ljudi sto se dobije kada se kupi… realno nista… i Uvijek moze reci, da ne procjejunjes dobro utakmicu i zato nemas dobre rezultate…. Uvijek se moze izvuci, i ako si dovoljno naivan, cijelo vrijeme mozes mislititi da je problem upravo u tebi, ako njemu ide dobro, onda ti krivo procjenjujes kada gledas utakmice… ali naravno, dodes na ovaj forum, ciras malo i shvatis da je zapravo skroz drugacije….

    Drago mi je sto sam naletio na ovaj forum 🙂

  • #166916

    . A sa marketingom je isto jak, vidim da mi iskace posvuda, na fejsu, youtube, blog, nudi dosta free webinara oji su bezvezni, daje free sadrzaja nakon svakog obavljenog videa, nebi se cudio da navuce dobru brjku ljudi… Ipak je englesko govorno podrucje prosireno po svijetu, i nije tako tesko skupiti 100 ljudi…

    To je obicno veliki znak da se radi o nekoj vrsti scama. Ako je neka stvar dobra o tome se ne priča, osobito u kockanju gdje su edgevi mali i u večini slučajeva se lagano klonira dobitnicki sistem.

    Sjecam se davno kada je ekipa stavljala navodne dojave, pa su uzimali nogometne utakmice bez velikog favorita i podjednakih kvota na 1×2, i naravno svakoj trecini ljudi poslali jedan rezultat, tako da se uvijek netko upecao. Ako nešto zvuči predobro, bježi od toga.

    Jedina bitna stvar je da nesto naucis iz greske, realno svi koji se bave ovim “biznisom” žale za nekim stvarima. Zaboravi na to što prije i nastavi dalje.

  • #166920

    A to da je Geeks toy dozivotno kupilo par ljudi u toj turi mi nekako ne drzi vodu 🙂 .. Kako znas?
    Mislim da se isplati vecini, pa ono… nekako nelogicno…

    Nažalost ali logično druže.Znam tako jer on stavi u naslovu da dijeli 15 licenci,i onda nakon 4-5 dana napiše da je ostalo još 13,vjerojatno ih sve proda,ali tempo prodavanja mu je jako loš,za jedan takav softver i za ovu našu burzu.

    Malo je para na burzi,sve manje,sve se topi.Imam sninljena videa od prije 4-5 godina i sada,pa i gledajući prošlu godinu i ovu
    kao da je jako palo, ovih dana se igra ATP Miami,jedan jedini muški meč,a u drugom setu je iztrejdano sveukupno
    800 tisuća eura.To je bila razina chall turnira prije svega 2-3 godine.Da ne govorim o prematchu,kojeg gotovo da više i nema.

    Mislim da je sve krenulo prema dolje,otkad su makli arbere,radili su veliku korist za trejdere jer su upumpavali pare,a njih više nema.Oni miljoni eura šta lete gore dole,su obični botovi,nešto od betfaira nešto od ostalih.Ostalo tuga i jad.Davaju prividnu likvidnost,slabo se kupuje.Mislim generalno posla ima,samo se krivulja opasno nakrivila prema dolje.

  • #166922

    Ono sto sam ja primetio ove godine u odnosu na proslu je da je prematch football scalping definitivno mrtav(barem za mene).Prethodnih godina bio sam kud i kamo profitabilan sa strategijom skalpanja ali ove godine ocaj zivi,prosto nema vise tih stabilnih marketa,likvidnost je opasno opala i malo veca suma rusi cenu za po 5-6 ticka kao od sale.
    Da ne kombinujem elemente arbitraze i trejdinga ja bih ove godine definitivno bio u minusu,ne zato sto ne znam da trejdujem vec zato sto je previse prevaranata,manipulatora i koje kakvog jos otpada na betfairu.Evo kopiracu jedan paragraf koji je jedan bivsi jako uspesan trejder na betfairu napisao,

    Does this mean that sports trading is dead? No. Not if you are courtside, pitchside or course side, part of an insider trading syndicate or colluding with Betfair to extract subscriptions, premium charges or fees for API live data keys.

  • #166924

    Does this mean that sports trading is dead? No. Not if you are courtside, pitchside or course side, part of an insider trading syndicate or colluding with Betfair to extract subscriptions, premium charges or fees for API live data keys.

    Predobro je rekao,ništa drugo.Zanimljivo je da betfair od početka pušta courtsidere slobodne da rade kako hoće,iako njih 3-4 rastjeraju 30-40 ljudi koji bi možda radili,skalpali i upumpavali pare.Budaletine.

    Našao sam u jednom svom postu kojeg sam napisao prije 3 godine i 8 mjeseci ovu rečenicu :

    “””Kad se spojite na tenis markete i vidite da se u tom trenutku održava desetak događaja
    vidjet ćete da je uglavnom 4-5 popraćeno vrhunskom likvidnošću,odnosno da je matchano
    puno novca,dok na ostalima iznos matchanog novca ne prelazi 100-200k “””

    Danas je situacija takva da bude jedan market maximalno dva iznad 300-400k,a sve ostalo potpuno prazno..Toliko o usporedbama.

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 12)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.