Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija

Bonus Majstori » Forum » Trejderski kutak » Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija

Pregledavate 2 posta - 11 do 12 (od ukupno 12)
Autor
Sve objave
  • #166926

    Slabo pratim tenis ali se secam kakva je bila likvidnost na tenisu pre nekih 3-4 godine,i bas sam bacio pogled pre neki dan kad si spomenuo turnir u majamiu da vidim kakva je likvidnost.Ono je stvarno bilo sramno…
    Arbere su oterali zato sto im oni realno ne generisu dovoljnu komisiju,na duze staze odliv novca ide ka soft bookies tako da se betfairu vise isplati da sluze kao platforma preko koje courtsideri i pljackaju sitne ribe koje jos uvek nisu svesni u sta su usli.
    Koliko dobro njima ide svedoci cinjenica da nastavljaju uspesno raditi i nakon lupanja premium charga.
    Dokle ce sve to tako da ide i u kom ce pravcu nastaviti da se krece betfair ja stvarno nemam poima ali mislim da moze da bude samo jos losije.
    Ja se iskreno nadam da ce za par godina da se pojavi neki decentalizovani betting exchanger i da se krene od nule.Vidim da vec ima nekih pokusaja pravljenja takve menjacnice ali mi to jos ne deluje kao neki ozbiljni projekat.

  • #166936

    Ja se iskreno nadam da ce za par godina da se pojavi neki decentalizovani betting exchanger i da se krene od nule.Vidim da vec ima nekih pokusaja pravljenja takve menjacnice ali mi to jos ne deluje kao neki ozbiljni projekat.

    Ja sam isto malo tražio dal postoji neki kripto betting exchange prije par tjedana kad je bila ona obavijest da će od 1.3. zabraniti pristup kladionicama (od čega nema ništa izgleda). Mislim da to mora biti budućnost, možda za nekih 10 godina recimo, ali još je prerano sad za to. Treba se prvo kripto malo stabilizirati jer sad trenutno držati novce u kriptu je skoro veća kocka od trejdanja. A i nisam siguran koliko je trenutno kripto mainstream, nekako mi djeluje da se to malo umrtvilo. Ali, skroz mi je u sferi mogućeg da se pojavi neki takav exchange koji bi imao i svoj softver tipa GeeksToy, prvi koji to naprave ispravno bi mogli poletjeti s tim.

    A što se tiče BF exchange, to izgleda umire lagano nažalost. Ne pratim baš markete, ali sam vidio da i na Betangel forumu ima tema da je volumen na nogometu jako pao.

Pregledavate 2 posta - 11 do 12 (od ukupno 12)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.