vedran

vedran

@adler109

Pregledavate 10 postova - 131 do 140 (od ukupno 166)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Jetbull Bonus #144259

    Bonus je još aktivan….

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144253

    [quote=”adler109″ post=605][quote=”Robinjo” post=591]Novo! od danas do 15.04
    7€ bez rizika na bilo kojem slotu u casinu
    uvjeti isti kao i obično

    Enjoy Frankie Dettori or any other Slot game of your choice with £7 to cover your play!

    Play between today and midnight on Sunday 15th and if you don’t spin a win then we’ll credit your account with £7 of your real cash losses.

    probao sam, izgubio…nigdje mi se nije nudila ova opcija od 7€ povrata…da li bi trebao biti instant ili…?[/quote]

    na naslovnoj stranici je banner s desne strane. uvijek moraš kliknuti na tipku CLAIM NOW (za sve risk free promocije) i moja preporuka je da fotkaš tu stranicu kako bi je imao u slučaju da ti ne vrate novac. Ako ti radi tehničke greške ne vrate novac odeš lijepo na live chat i tamo ia napišeš da ti vrate. Novac vraćaju 48h od završetka promocije u ovom slučaju promo traje do 15-04 pa će je vratiti 17-04.
    Ja igrao i izvukao 15.70€ nekad ćeš dobiti a nekad “izgubiti” novac koji ti kasnije vrate i samo gomilaš profit.[/quote]

    hvala.

    pošto sam najprije odigrao a onda kliknuo claim now, da li imam pravo na povrat ili da odigram ponovo…prva škola uvjek košta:)

    i savjet, kako je najbolje igrati taj slot…na kolko linija?

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144297

    [quote=”adler109″ post=605][quote=”Robinjo” post=591]Novo! od danas do 15.04
    7€ bez rizika na bilo kojem slotu u casinu
    uvjeti isti kao i obično

    Enjoy Frankie Dettori or any other Slot game of your choice with £7 to cover your play!

    Play between today and midnight on Sunday 15th and if you don’t spin a win then we’ll credit your account with £7 of your real cash losses.

    probao sam, izgubio…nigdje mi se nije nudila ova opcija od 7€ povrata…da li bi trebao biti instant ili…?[/quote]

    na naslovnoj stranici je banner s desne strane. uvijek moraš kliknuti na tipku CLAIM NOW (za sve risk free promocije) i moja preporuka je da fotkaš tu stranicu kako bi je imao u slučaju da ti ne vrate novac. Ako ti radi tehničke greške ne vrate novac odeš lijepo na live chat i tamo ia napišeš da ti vrate. Novac vraćaju 48h od završetka promocije u ovom slučaju promo traje do 15-04 pa će je vratiti 17-04.
    Ja igrao i izvukao 15.70€ nekad ćeš dobiti a nekad “izgubiti” novac koji ti kasnije vrate i samo gomilaš profit.[/quote]

    hvala.

    pošto sam najprije odigrao a onda kliknuo claim now, da li imam pravo na povrat ili da odigram ponovo…prva škola uvjek košta:)

    i savjet, kako je najbolje igrati taj slot…na kolko linija?

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144282

    Novo! od danas do 15.04
    7€ bez rizika na bilo kojem slotu u casinu
    uvjeti isti kao i obično

    Enjoy Frankie Dettori or any other Slot game of your choice with £7 to cover your play!

    Play between today and midnight on Sunday 15th and if you don’t spin a win then we’ll credit your account with £7 of your real cash losses.

    probao sam, izgubio…nigdje mi se nije nudila ova opcija od 7€ povrata…da li bi trebao biti instant ili…?

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144239

    Novo! od danas do 15.04
    7€ bez rizika na bilo kojem slotu u casinu
    uvjeti isti kao i obično

    Enjoy Frankie Dettori or any other Slot game of your choice with £7 to cover your play!

    Play between today and midnight on Sunday 15th and if you don’t spin a win then we’ll credit your account with £7 of your real cash losses.

    probao sam, izgubio…nigdje mi se nije nudila ova opcija od 7€ povrata…da li bi trebao biti instant ili…?

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144218

    [quote=”adler109″ post=593]Da li takve stvari vrijede samo po pozivu na mail ili za sve….ja dam registriran ali nikad nisam napravio prvu uplatu. Vrijedi li to za mene?

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Xparent Green Tapatalk 2

    Vrijedi[/quote]

    Super!

    Kako je to najjednostavnije iskotistit? Rulet pa na crno? 🙂

    I da li oni ovakve ponude salju na mail ili treba chekirat njihov web i tu forum 🙂

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144262

    [quote=”adler109″ post=593]Da li takve stvari vrijede samo po pozivu na mail ili za sve….ja dam registriran ali nikad nisam napravio prvu uplatu. Vrijedi li to za mene?

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Xparent Green Tapatalk 2

    Vrijedi[/quote]

    Super!

    Kako je to najjednostavnije iskotistit? Rulet pa na crno? 🙂

    I da li oni ovakve ponude salju na mail ili treba chekirat njihov web i tu forum 🙂

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144258

    Da li takve stvari vrijede samo po pozivu na mail ili za sve….ja dam registriran ali nikad nisam napravio prvu uplatu. Vrijedi li to za mene?

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Xparent Green Tapatalk 2

  • in reply to: William Hill – Promocije Bez Rizika u Casinu #144214

    Da li takve stvari vrijede samo po pozivu na mail ili za sve….ja dam registriran ali nikad nisam napravio prvu uplatu. Vrijedi li to za mene?

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Xparent Green Tapatalk 2

  • in reply to: Šta je to dobar koeficijent- za nas hvataće bonusa #144182

    Puno hvala. Imam na bet at home 680€ u kojih je ukljuceno 120 bonusa. Mislim da znam kako ih dobit van. Evo danas u kombinaciji s bodog kladionicom ima par s gubitkom o 0,18% na zalost nemam jos slobodne novce za kontru ali za vikend cu imat.

    Basebal. Cleveland-chichago:1,83-2,20 (bodog-bet at home)

    Ovaj put cu koristit underlay 🙂

Pregledavate 10 postova - 131 do 140 (od ukupno 166)