Nike

Nike

@dearr733

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 313)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Kako sigurno zaraditi na kripto kladionicama #179676

    Ako se ima posla na dnevnoj osnovi onda se bez problema može korisititi Betfair za kontriranje s tim da se koristi trenutni tečaj pri odigravanju oklade, eventualno se kasnije korigira uplata ako meč počinje dosta kasnije nego je bet odigran i to samo ako je btc baš dosta porastao ili pao. Idealna situacija je da pola oklada ostane na kriptokladionici, a pola ode na Betfair. To je doduše teško očekivati i zato je nešto povoljnija opcija da sredstva ostanu na kriptokladionici jer je malo povoljnije to prebacivati u fiat nego obratno. S druge strane, za nas igrače je povoljnija opcija da sredstva ostanu na Betfairu jer tako neće ostati na kladionici (jasno je valjda zašto je to povoljnije). Igrači u Hrvatskoj imaju najbolju opciju prebacivanja sredstava ako koriste Binance karticu, Revolut i njihove virtualne i fizičke kartice (ili sličan servis) i Skrill (tamo je dovoljna virtualna kartica). Skrill ima mogućnost direktne isplate fiat valute na odabrani wallet uz dnevni limit od 500 eura i proviziju od 2%. Šteta što nije veći limit, s tim bi se moglo baš dobro kombinirati. Ja najviše, uz Binance, koristim Wasabi wallet jer ima vrlo male naknade za slanje. I tu treba malo istraživati dok se ne pronađu najpovoljnije opcije za svakog ponaosob.

  • Teško da će ti danas itko plasirati na pladnju gotov proizvod s ekstra zaradom. Kao što sam kažeš sve je teže i manje je kladionica (barem klasičnih, mislim na uplate fiat valutama) pa je zbog toga potrebno puno istraživati i obično kad se pronađe neka super promocija onda se uglavnom ljubomorno čuva i nastoji iskoristiti maksimalni potencijal kod iste.

    Zlatna vremena kladionica i casina su daleko iza nas, u posljednjih godinu, dvije otvoreno je dosta kladionica u kripto svijetu. I otvarat će ih se još dosta. Neke od njih imaju sjajne bonuse, druge nemaju nikakve ili imaju, ali su po vrlo lošim uvjetima.

    Sigurnost? Odavno je nema u gambling svijetu. Ja se više ne usudim držati značajnija sredstva gotovo niti na jednoj kladionici. Izuzetak su dvije ili možda tri. S godinama bi trebali biti mudriji i znati gdje je izgledno za ući, a gdje nije….

    Bitcointalk forum pod Gambling ima puno toga za pročitati i proučiti. Na svakome pojedinačno je odluka u što će ući ili neće. Reći ću samo da ima puno potencijala uz nekakav srednji rizik.

  • in reply to: Kako do betfaira iz Srbije #179622

    Vidim da je Pokerstars implementirao Exchange servis i da dijele likvidnost s Betfairom pa možda to nekome pomogne. Doduše, koliko vidim, provizija im je 6.5%

    The Betfair Exchange is the world’s largest sports betting Exchange, and we share liquidity, markets and bets with it. This means there is already a global pool of customers you can bet against, and we also incorporate key Betfair technology into our Exchange platform.

  • in reply to: FortuneJack promocije #179600

    Nisam još niti pogledao jer igram njihovu vrlo profitabilnu promociju u casinu na free spinovima do srijede uvečer. Pogledat ću nakon toga pa javim dojmove.

  • in reply to: FortuneJack promocije #179597

    Promocija vezana uz NBA doigravanje:

    • 4+1 is unique promo from FortuneJack.com.
    • All verified (Email, Mobile) users will receive freebets after every 4th bet on NBA, with an average stake amount of the last 4 bets.
    • No matter your bet win or lose, every 5th bet will be free.
    • Bet must Include minimum two selections from NBA.
    • Freebet will be calculated as an average of last 4 bets stake.
    • For example: If last 4 bets stakes are 5,7,3,5, Freebet will be average of these stakes.
    • (5+7+3+5)/4=5 mBTC Freebet
    • Minimum Freebet amount – 0.1 mBTC
    • Maximum Freebet amount – 5 mBTC
    • User can earn maximum 25 mBTC freebet per day
    • User can get maximum 10 Freebets during promotion
    • Minimum Stake – 0.1 mBTC
    • Only Parlay type bets qualify (minimum 2 leg)
    • Minimum Odd per position – 1.3
    • Bonus is available for users playing with only cryptocurrency,Fortunejack accepts.
    • Single type bets don’t qualify for this promo
    • Cashed out bets don’t qualify for this promo
    • Auto Cashed out bets don’t qualify for this promo
    • Freebets don’t qualify for this promo
    • Fortunejack.Com reserves the right to change the terms, pause or cancel the promo without informing the user in advance.
    • FortuneJack standard Terms&Conditions Apply
  • in reply to: E-sport #179510

    Isto tako, zanima me koja kladionica ima dobru razradu na kornere i kartone u nogometu? Otpadaju ove gore navedene plus sve one s mizernim koeficijentima.

  • in reply to: Mozzart.com bonus #179385

    Pitanje za Deara: Jeli imaš neku posebnu metodu za traženje surebetova ili moraš pregledati cijelu ponudu?

    Betburger

  • in reply to: Stake promocije #178664

    Stake.com je na tržištu od 2017. godine pa se može reći i da nije baš nova kladionica.

    Sve relevantno o njima se može pročitati na forumu (ima preko 600 stranica diskusije): https://bitcointalk.org/index.php?topic=2072589.0

  • in reply to: Mozzart.com bonus #178663

    Mozzart ima izuzetno visoke koeficijente na odabrane utakmice i to su sve surebetovi čak do 5-6%. Uz to ako vam je račun gubitan kroz tjedan onda ćete u ponedjeljak dobiti još i cca 17% povrata na gubitak.

    Loše je što vrlo brzo limitiraju račune. Ako prilikom pokušaja uplate iskoči poruka da su neki koeficijenti smanjeni ili bilo koja druga vrsta poruke, treba probati s manjim ulogom (smanjivati sve dok uplata ne prođe). Obično u početku prolaze uplate 100-200 eura pa onda to pada prema 50, 30, 10 dok na kraju ne možete više ništa uplatiti. Šteta jer je i bez ikakvog bonusa kladionica super pogodna za profit zbog puno surebetova.

  • in reply to: mbet.io – risk free do 5 mBTC na konjske utrke #178662

    Ja sam prvi račun isplatio u noći s nedjelje na ponedjeljak, malo prije početka Super Bowla. Isplatili su taman nakon završene utakmice, dakle cca 4 sata. Ništa nisu tražili za verifikaciju.

    Napomena za one koji će igrati uvjet nakon što na račun dodaju risk free sredstva: očito da povrat uloga za prvi izgubljeni bet treba tražiti na live chatu s tim da mislim da im taj chat radi samo preko dana. Ja sam nekoliko puta pokušao u večernjim satima pa se nitko nije javljao.

    Sredstva će se nalaziti pod Promo, a ne u main balanceu. Tamo će se pojaviti automatski nakon odigranog uvjeta. Ako ne znate koliko još treba odigrati to uvijek možete saznati na chatu.

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 313)