Petar

Petar

@maksimus346

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 28)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167430

    Pozdrav.Mozes a i ne moras da koristis IP adresu na VPN-u iz BIH.Mozes da odaberes V.Britaniju,ali po meni je bolja neka zemlja iz okruzenja(naravno koja jos uvek nema nikakvih restrikcija prema Betfair-u)Tu mislim na Madjarsku,Rumuniju,Bugarsku…Ja imam nalog sa Hrv.lk,ali bez problema koristim Madjarsku IP adresu.Ali ono sto sam vec napisao bitno da ta IP adresa bude uvek ista prilikom logovanja na Betfair nalog(dakle nemoj da menjas drzave,prilikom logovanja).Ne znam da li smem da reklamiram VPN koji ja koristim,ali poseduje izmedju ostalih i BIH.Poslacu ti pp ako zelis.

  • in reply to: Matchbook Exchange / Konjske trke / Geekstoy #167408

    Funkcionise tako za igrace iz Srbije.Dakle moze VPN,i moze nov nalog na Betfairu,sa hrvatskom l.kartom…ali obrati paznju na ip kad vec budes koristio VPN,da ne bude hrvatska,vec uzmi neku od okolnih zemalja(Madjarska,Bugarska,Rumunjja,cak i BIH)..Kad odaberes neku od ip adresa gledaj neka bude uvek ta ista(zapamti je)jel tu moze jedino da nastane eventualni problem,ako Betfair bude proveravao.Pozdrav svima:)

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167299

    Pozdrav trejderi:) Da li ste dobili danas mail(ponudu) od Betfair-a da izaberete jednu od tri opcije “CHOOSE YOUR BETFAIR REWARDS PLAN”?
    Po nekoj logici najbolja je opcija 3-BASIC,sa svega 2% commission?Za onoga ko pokusava da trejda,ne za one koji gemblaju:)
    Zanima me Vase misljenje…hvala!

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167282

    Tako je druze.Iz Srbije su nam ugasili svima racune.Ja sam upravo napravio novi racun na osobu iz Hr,ali isto moras paziti na ip…Znaci potreban ti je obavezan VPN ili VPS ..Jer u Hr jos uvek mozes otvoriti BF racun ali je vlada zabranila koriscenje,a nama i jedno i drugo 🙁

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167248

    Pozdrav svima.Da li neko zna da li preko ovoga mogu da se koriste i odredjeni softveri,Geeks toy,Bet angel..Da li tu moze da bude problema prilikom logiranja?Hvala

  • in reply to: Tenis trading #166019

    Kako sad to,kaze dragi88:
    “Drugari, sve vas razumijem, i ja sam bio u vasoj fazi ali sve vam je to gubljenje vremena, nema vam nista od foruma… Tu necete nista nauciti, ipak smo svi mi jedni drugima konkurencija i tesko da ce vam ko prenijeti detalje svog stila i kako da budete profitni…”
    Pa onda opet kaze dragi88:
    “I jos ovo da kazem… Ovaj forum vam je odlican, citajte ga po 1000 puta, ima dosta korisnih savjeta… Ko se planira trejdanjem tenisa uzivo baviti, imate korisne savjete od Laya101, samo ih treba dobro prostudirati, covjek je puno toga korisno i konkretno ubacio i koliko vidim samo on je to uradio na forumu, tako da ja koji igram tenis uzivo nemam vise sta tu dodati a da on nije napisao… Samo citajte po nekoliko puta i puno toga ce vam biti jasnije…”
    He,he,he
    Pozdrav svim trejderima i svim ucesnicima foruma-jedinog kao takvog na nasim prostorima!
    Stay Green!!!!!!

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #162683

    Pozdrav svim trejderima i ucesnicima foruma.Ovom prilikom hocu samo da se zahvalim svima koji su direktno ili indirektno bili od pomoci na mom 18-to mesecnom putu ka ostvarivanju cilja,a to je pre svega konstantnost.Ovaj forum mi je,izmedju ostalih,bio dosta od pomoci,a posebno bih se zahvalio Strecky-u i Maxu-Bruce Leet-u.Samo moja porodica i ja znamo koliko sam se posvetio i koliko toga zrtvovao zarad svog cilja,a to je da uspem u ovome poslu!Sada kada je moj prvi profitabilan mesec iza mene,nadam se da sam na pocetku lepog puta,i da ce se konstantnost kojoj sam toliko tezio nastaviti.U prilogu su slike kako to izgleda(malo da se pohvalim)Profit u ovom slucaju je najmanje bitan,jer jedini cilj je bio ne juriti gubitke,i reagovati kako treba.
    Pozdrav svima i svako dobro vam zelim.STAY GREEN 😉

    [attachment]My bet log.PNG[/attachment]

    [attachment]Profit Betfair.PNG[/attachment]

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #162165

    Kako mislis da se ne vidi?!Moze jos uvek da se vidi,jedino kada nisi ulogovan onda moze da se vidi ukupna cifra matchovanog novca ali ne i na koji znak-tada stoji nula!!

    pozdrav ekipa, jos sam pocetnik u ovome ali imam jedno pitanje u vezi betfaira vezano za dijagrame tj grafikone. kada kliknes na neku utakmicu na kojoj je npr uplaceno 50.000 e na 1×2 i ispred svakog znaka ima mali dijagramcic i kada se klikne na njega ranije je moglo da se vidi od npr tih 50.000 koliko je uplaceno na 1 koliko na x koliko na 2, ali sada od kako je proenjen novi izgled betfaira to ne moze, tj moze am oda se vidi ukupna cifra uplacena ali ne i koliko je na koji znak. da li mogu nekako to da vidim i dalje i na koji nacin

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #162064

    Ja cu ti odgovoriti na drugo pitanje,posto prvo bas i nisam razumeo,kako ti se ne uspe matchovati novac(mada moras znati da se novac matchuje tim redom kako je i plasiran,ali neka ti to odgovori neko pametniji 🙂
    Sto se tice drugog pitanja,uvek ce ti tick offset opcija postaviti kontra opkladu u iznosu koji odgovara matchovanoj back opkladi,dakle ako ti se matchuje deo back opklade,nece ti postaviti kompletnu lay opkladu!

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #161731

    Pa mogao bi biti problem prilikom verifikacije,neverovatno mi je da nema ponude Srbije u padajucem meniju…ja bih te posavetovao,ako si vec u kontaktu sa njihovim supportom,uslikaj im taj problem i posalji,a i pitaj ih odmah da li mozes odabrati CG ili Bosnu!

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 28)