Betrebels – first deposit 100% do 100€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » Betrebels – first deposit 100% do 100€

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 36)
Autor
Sve objave
  • #152443

    Ti bi se junacio umjesto malo se poigrao u paintu. 😉

    Ne volim se igrati u paintu 😛

    Inače neke kladionice traže od Skrilla povijest transakcija te na temelju toga lockaju račune i plijene novce. Expekt i BAH su poznati po tome.

    Even when I lose I'm winning !

  • #152447

    Inače neke kladionice traže od Skrilla povijest transakcija te na temelju toga lockaju račune i plijene novce. Expekt i BAH su poznati po tome.

    i William Hill

  • #152449

    Jel nema bonusa dok se ne pošalju osobna i račun komunalija neki !?

  • #152450

    zesce retardirana kladionica ,kao i njihov bedni bonus od 100eur i bedne kvote

  • #152452

    Jedan je izvukao bonus, drugome deposit isplacen nakon odbijanja bonusa, bitno je da isplacuju, a i s losim koeficijentima da se nesto zaraditi. A to za skrill, pa je li stvarno moguce da dilaju podatke kladionicama? A na ovu cu s visom uplatiti, onom koja sluzi samo za cudne kladionice. :cheer:

  • #152462

    Neznam,meni nisu pravili nikakav problem,čak ni kvote nisu loše.

  • #152463

    [quote=”ivanko” post=4789]Ti bi se junacio umjesto malo se poigrao u paintu. 😉

    Ne volim se igrati u paintu 😛

    Inače neke kladionice traže od Skrilla povijest transakcija te na temelju toga lockaju račune i plijene novce. Expekt i BAH su poznati po tome.[/quote]

    Kako misliš traže od skrilla?!
    Nije valjda da im Skrill otkriva te podatke?
    A uostalom šta mogu vidjeti nelegalno u history,sta ih briga gdje igraš još ako ne kršiš pravila,osim prebacivanja novca na druge račune možda?

  • #152467

    [quote=”Bastard” post=4790][quote=”ivanko” post=4789]Ti bi se junacio umjesto malo se poigrao u paintu. 😉

    Ne volim se igrati u paintu 😛

    Inače neke kladionice traže od Skrilla povijest transakcija te na temelju toga lockaju račune i plijene novce. Expekt i BAH su poznati po tome.[/quote]

    Kako misliš traže od skrilla?!
    Nije valjda da im Skrill otkriva te podatke?
    A uostalom šta mogu vidjeti nelegalno u history,sta ih briga gdje igraš još ako ne kršiš pravila,osim prebacivanja novca na druge račune možda?[/quote]

    Pa nije ih briga gdje igraš to ih nezanima, ali ih zanimaju transakcije između članova i na temelju toga te mogu optužiti za otvaranje više računa a što ima za posljedicu zatvaranje računa i uzimanje sredstava na računu.
    A što se Skrilla tiče naravno da su smradovi i da daju te podatke, arberi i hunteri su im izgradili carstvo i to je im hvala :sick:

    Even when I lose I'm winning !

  • #152468

    E,to mi se uopšte ne sviđa,mislim nije ni fer:
    1. Od Skrilla koji to ne bi trebao izdavati
    2. Od kladionica koje bez obzira odakle nekome sredstva praktično ne kršiš nijedno njihovo pravilo (ako otvaraš pod drugim imenom,ip adresom,računarom,lokacijom…)

    I što je najgore to ti urade kad si na nekoj ozbiljnijoj cifri,pa čačkaju…

  • #152574

    koeficijenti nisu loši ali ta njihova pravila su nevjerojatna.
    uplatio sam 100€, i pokušao ih uplatiti na 2 utakmice lige prvaka, po 50 eura na svaku koeficijent oko 3,00.

    nakon što sam im poslao dokumente za verifikaciju dobivam mail da nemam pravo na bonus zbog kršenja nekih članaka 14,15, 16.

    pa igrao sam na ligu prvaka a ne na azerbejđansku ligu. luda kladionica

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 36)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.