Buldog777 Bonus

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 53)
Autor
Sve objave
  • #149563

    ako ce te utjesit mislim da ce sve bit ok.najavljivali su putem maila da ce nadogradjivat stranice pa mi se cini da su ozboljni.sve te klade su od ods matrixa tako da vjerovatno u ovom krugu te 3 +jetbull rade.

    Ameri su vlasnici.. Mora biti sve ok.. Te tri kladionice su daleko bolje i sigurnije od jetbulla

  • #149567

    [quote=”ghostrider750″ post=3312]ako ce te utjesit mislim da ce sve bit ok.najavljivali su putem maila da ce nadogradjivat stranice pa mi se cini da su ozboljni.sve te klade su od ods matrixa tako da vjerovatno u ovom krugu te 3 +jetbull rade.

    Ameri su vlasnici.. Mora biti sve ok.. Te tri kladionice su daleko bolje i sigurnije od jetbulla[/quote]

    Ne znam. Trebalo je biti 24-48 sati. Sada je vec 10 dana.
    To što su ameri mi baš ništa ne znači.

  • #149569

    Naravno da siteovi nisu online, nego su si pomakli za josh jedan dan. Bojim se da ipak nista od para…

  • #149584

    Dosli online, ali im je upgrade sranje i ne moze se povuci lova. Ma jao…
    I nema vise onog finog bonusa od 200eur. Steta…
    Stavili su kao 100% do 100eur, ali su im pravila za to izbrkana totalno.

    Pa eto, valjda ce se sabrati u iducih par dana…

  • #149665

    Vidio sam i ja ovaj 100% bonus. je li neko vec uplatio i da li je dobio bonus? Nesto mi ne izgledaju ok…

  • #149722

    ja sam uplatio i nisam dobio bonus,kao da im onaj code ne valja 5 minuta vrti loading i nista,a suport se nejavja vec drugi dan.sve u svemu BIG SHIT im je upgrade

  • #149727

    Pa sta je na kraju sa ovim bonusom jel 100 e za 100 ili ??? jel funkcionira ta klada?

  • #149733

    bolje ne ulazi još,2 dana im treba da odgovore i rekli su da ce mi dati bonus ali su zakljucali račun???wtf ??sad opet 2 dana cekanja da se smisle odgovorit zasto

  • #149735

    Ma nije ti zakljucan. Samo ne mozes uci. Neki glitch u njihovom softwareu, jebo ih ja.
    I samo da kazem, valjda vrijedi i za gr88 i geobet, cekam isplatu vec 7 dana.

  • #149781

    Jesil dobio isplatu?

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 53)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.