Buldog777 Bonus

Pregledavate 10 postova - 41 do 50 (od ukupno 53)
Autor
Sve objave
  • #150748

    Inače kladionice vole bonushuntere i arbere :dry:

    I ja ih volim

  • #150752

    🙂 🙂

    Even when I lose I'm winning !

  • #150768

    [quote=”enea” post=3916]Bonusmaniac sve si to lijepo napisao..
    Odgovori mi onda cemu jedna kompanija otvara vise kladionica i nudi bonuse ako ne dozvoljava
    pojedinom igracu registraciju na tim istim kladama?
    Po meni to nema nikakvog smisla.
    Ne razumijem cemu bi oni mrzili igrace koji love bonuse takozvane bonushuntere pa normalana stvar i dobra volja svakog igraca je da slobodno odabere gdje ce i na kojoj kladi otvoriti racun i igrati.
    Onda bi ti kao predstavnik ovog sajta i foruma trebao biti najomrazeniji u ocima kladionica a ne kako ti kazes sa dosta njih si u dobrim odnosima.
    Ako je problem igrac koji ima otvorene racune na vise kladionica sto onda reci za onog koji ima otvoreno vise racuna na jednoj kladi? :woohoo:
    Tebi maniac skidam kapu na trudu oko dobivanja bonusa za HR kod buldoga ali cemu ici kod njih kad ljudim uzimaju lovu i gase racune pod glupim izgovorima.
    Znaci onda ja koja imam otvoren racun na Partybets, gamebookers i bwin moram 2 od 3 racuna zatvoriti je je svima isti vlasnik? lol
    Sve j to do politike poedinih kompanija a ovoj smo izgleda mi hrvati jos sa onim prvim bonusom na geobetu gadno razrijesili kesu i sad nas ne podnose.
    Nazalost jos bih nadovezala svoje misljenje da hrvatski igraci sve vise idu na crnu listu kod kladionica jer je sve vise klinaca koji nemaju za kikiriki a pokusavaju dici neku lovu preko bonusa i onda izmisljaju imena falsificiraju ocajno amaterski dokumente a sve to klade ne podnose.
    Sve je to malo prenapuhano jednostavno pojedine klade treba izbjegavati i nece biti problema.
    Bar ih ja nisam imala u ovih 4-5 godina igranja….

    a otkuda ti to znaš ako se smije znati :)[/quote]

    Otkud znam Bastard?
    Pa prije 5-6 godina ovo je bio gospodski posao koji se radio u tajnosti..
    O ovoj temi bi mogli danima raspravljati.. osobno znam par likova koji do jucer nisu znali kako uplatiti listic a sad smisljaju glupe retardirane nacine kako da zeznu kladionicu i nabrzinu dodju do love preko bonusa. Nazalost u tim razmisljanjima naravno da ne idu normalnim mudrim nacinom nego pribjegavaju raznoraznim glupostima. Meni osobno to jako smeta jer dok nije bilo takvih tulipana trziste bonusa za Hrvate je bilo puno bolje i otvorenije.

  • #150772

    U pravu ste gospođo, ali ja mislim da je to i dalje gospodski posao

    Even when I lose I'm winning !

  • #150776

    Kao što je rekao jedan moj prijatelj: svi mi koji se bavimo ovim poslom moramo biti MAJSTORI PRILAGODBE. Kladionice i casina imaju svoje mehanizme zaštite (neke bolje, neke lošije). Osobno, ja nikad ne ulazim na klade i casina, a da prije toga nisam dobro proučio njihov rejting i eventualne probleme o kojima se piše po netu. Zbog toga ja nisam odradio više od 80% kladionica koje se spominju na Bonusmajstorima, ali se niti najmanje ne žalim. Niti na to što nisam odradio, a niti na dosadašnju zaradu. 🙂

  • #150778

    Ekipo, molim vas ajmo ostaviti ovu temu za Buldog bonus. Ako se nekome da neka otvori temu u kladionice i klađenje.
    Hvala

  • #150871

    Pozdrav. samo sam htio nešto pojasnit. uzeo sam taj bonus od 100 eura kad je počela sa radom ta nova platforma,negdje krajem 4 mjeseca. I kako to već ide prošla mi je neka oklada sa koeficijentom 7 tako da sam na kraju rollovera imao 1230 eura. Nakon toga sam im poslao zahtjev za withdraw i to su dugo otezali. kad sam im negdje sredinom 5 mjeseca prijetio da ću ih prijaviti onda su mi rekli da probam za 2 zahtjeva za withdraw.Prvi zahtjev neka bude 600 eura a drugi neka bude 630. Tako sam i napravio i ubrzo mi je sjelo tih 600 eura. Taj dan sam dobio od njih mail da mi u znak isprike daruju 50€ bonusa (mislim da smo to svi dobili ako se dobro sjećam sa foruma). I tako sam i do kraja 5 mjeseca napravio i taj roll i onda sam 1.6. posla zahtjev za withdraw. I to njihovo natezanje je potrajalo do nedavno. Kad god bi ih kontaktirao onda bi mi se ispričavali i govorili da će mi biti isplaćeno za koji dan. I tako sve do nedavno kad su mi blokirali račun i zapljenili novac na njemu. Prvo su mi rekla da mi zatvaraju račun jer imam otvoren račun i na geobetu. Onda nakon par dana dopisivanja su mi rekli da su mi nulovali račun jer da mi je već jednom isplaćen novac i da mi nemogu isplatiti ponovo.Onda sam im slao screenove sa moneybookersa gdje se vidi da to nihje istina. I na kraju su mi rekli da mi više ne misle objašnjavat zašto mi je zatvoren račun i da je to za njih gotova stvar.

  • #150872

    Pozdrav. samo sam htio nešto pojasnit. uzeo sam taj bonus od 100 eura kad je počela sa radom ta nova platforma,negdje krajem 4 mjeseca. I kako to već ide prošla mi je neka oklada sa koeficijentom 7 tako da sam na kraju rollovera imao 1230 eura. Nakon toga sam im poslao zahtjev za withdraw i to su dugo otezali. kad sam im negdje sredinom 5 mjeseca prijetio da ću ih prijaviti onda su mi rekli da probam za 2 zahtjeva za withdraw.Prvi zahtjev neka bude 600 eura a drugi neka bude 630. Tako sam i napravio i ubrzo mi je sjelo tih 600 eura. Taj dan sam dobio od njih mail da mi u znak isprike daruju 50€ bonusa (mislim da smo to svi dobili ako se dobro sjećam sa foruma). I tako sam i do kraja 5 mjeseca napravio i taj roll i onda sam 1.6. posla zahtjev za withdraw. I to njihovo natezanje je potrajalo do nedavno. Kad god bi ih kontaktirao onda bi mi se ispričavali i govorili da će mi biti isplaćeno za koji dan. I tako sve do nedavno kad su mi blokirali račun i zapljenili novac na njemu. Prvo su mi rekla da mi zatvaraju račun jer imam otvoren račun i na geobetu. Onda nakon par dana dopisivanja su mi rekli da su mi nulovali račun jer da mi je već jednom isplaćen novac i da mi nemogu isplatiti ponovo.Onda sam im slao screenove sa moneybookersa gdje se vidi da to nihje istina. I na kraju su mi rekli da mi više ne misle objašnjavat zašto mi je zatvoren račun i da je to za njih gotova stvar.

    A ništa pisat SBR, LGA (ako su pod njima mislim da jesu) nemaš kaj drugo nažalost 🙁

    Even when I lose I'm winning !

  • #150875

    Pozdrav. samo sam htio nešto pojasnit. uzeo sam taj bonus od 100 eura kad je počela sa radom ta nova platforma,negdje krajem 4 mjeseca. I kako to već ide prošla mi je neka oklada sa koeficijentom 7 tako da sam na kraju rollovera imao 1230 eura. Nakon toga sam im poslao zahtjev za withdraw i to su dugo otezali. kad sam im negdje sredinom 5 mjeseca prijetio da ću ih prijaviti onda su mi rekli da probam za 2 zahtjeva za withdraw.Prvi zahtjev neka bude 600 eura a drugi neka bude 630. Tako sam i napravio i ubrzo mi je sjelo tih 600 eura. Taj dan sam dobio od njih mail da mi u znak isprike daruju 50€ bonusa (mislim da smo to svi dobili ako se dobro sjećam sa foruma). I tako sam i do kraja 5 mjeseca napravio i taj roll i onda sam 1.6. posla zahtjev za withdraw. I to njihovo natezanje je potrajalo do nedavno. Kad god bi ih kontaktirao onda bi mi se ispričavali i govorili da će mi biti isplaćeno za koji dan. I tako sve do nedavno kad su mi blokirali račun i zapljenili novac na njemu. Prvo su mi rekla da mi zatvaraju račun jer imam otvoren račun i na geobetu. Onda nakon par dana dopisivanja su mi rekli da su mi nulovali račun jer da mi je već jednom isplaćen novac i da mi nemogu isplatiti ponovo.Onda sam im slao screenove sa moneybookersa gdje se vidi da to nihje istina. I na kraju su mi rekli da mi više ne misle objašnjavat zašto mi je zatvoren račun i da je to za njih gotova stvar.

    pošalji mi username

  • #153626

    jel imao ko isplata skoro iz bulldoga?

Pregledavate 10 postova - 41 do 50 (od ukupno 53)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.