Buldog777 Bonus

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 53)
Autor
Sve objave
  • #149783

    Ne.

  • #149785

    Danas sam dobio info da će sve dječje bolesti za sve tri kladionice biti fiksirane slijedeći tjedan

  • #149789

    Sto znaci da im treba mjesec dana od pocetka promjene. Ja pare cekam vec 10 dana. Nisam htio davit mailovima, pricekat cu do sutra josh. To nisu pare od bonusa, vec od prije sto sam tamo imao. Nisam uzeo ovaj novi bonus. A jesu se i sjebali s upgradeom. Loshije kvote, sporiji site i hrpetina problema… popushit ce puno korisnika imo

  • #149790

    Dobio pare danas. Josh uvijek cekam Geobet da isplati.

  • #149817

    Dobio pare danas. Josh uvijek cekam Geobet da isplati.

    Da javim da je i ovo konacno stiglo, nakon skoro mjesec dana. 🙂

  • #149890

    Pozdrav. I ja čekam već dva tjedna na geobetu da mi isplate. nadam se da će do kraja mjeseca sjest lova.
    nego pišem iz drugog razloga. Uplatio sam lovu preko moneybookersa na buldog777 i pod my balance je O. kad sam ih prošli tjedan kontaktirao rekli su da nemaju evidentiranu uplatu i da im pošaljem screen od moneybokersa gdje se to vidi da sam uplatio. nakon toga sam im i to poslao. budući se tjedan dana nije ništa događalo (dobio sam samo mail da je moj predmet poslan na daljnju obradu) početkom ovog tjedna sam im opet poslao upit da što se događa sa tom mojom uplatom. i opet su odgovorili isto i da im pošaljem screen od moneybookersa. i ponovo sam to u utorak poslao. a balance je i dalje 0.

  • #149893

    Pozdrav. I ja čekam već dva tjedna na geobetu da mi isplate. nadam se da će do kraja mjeseca sjest lova.
    nego pišem iz drugog razloga. Uplatio sam lovu preko moneybookersa na buldog777 i pod my balance je O. kad sam ih prošli tjedan kontaktirao rekli su da nemaju evidentiranu uplatu i da im pošaljem screen od moneybokersa gdje se to vidi da sam uplatio. nakon toga sam im i to poslao. budući se tjedan dana nije ništa događalo (dobio sam samo mail da je moj predmet poslan na daljnju obradu) početkom ovog tjedna sam im opet poslao upit da što se događa sa tom mojom uplatom. i opet su odgovorili isto i da im pošaljem screen od moneybookersa. i ponovo sam to u utorak poslao. a balance je i dalje 0.

    Znači jako su pouzdani i profesionalni :dry:

    Even when I lose I'm winning !

  • #150384

    Krenulo sportsko klađenje!
    Bonus je ostao isti i uvjeti su isti
    PAŽNJA: Novi igrači mogu dobiti samo jedan bonus kod sve tri kladionice (gr88,buldog777 i geobet) nemojte uzimati bonus na sve tri kladionice izaberite samo jedan…sva imaju ista pravila

  • #150581

    Krenulo sportsko klađenje!
    Bonus je ostao isti i uvjeti su isti
    PAŽNJA: Novi igrači mogu dobiti samo jedan bonus kod sve tri kladionice (gr88,buldog777 i geobet) nemojte uzimati bonus na sve tri kladionice izaberite samo jedan…sva imaju ista pravila

    Stavili hrvatsku sa belarussiom i ukrainom.hehe je…me pas ako oni znaju gdje je hrvatska.. mi smo po njima negdje kraj rusije..nadam se da će braća srbi i bosanci i ostali pokupiti te bonuse jer za nnijh vrijede

    Nema leba bez motike

  • #150599

    [quote=”Bonusmaniac” post=3750]Krenulo sportsko klađenje!
    Bonus je ostao isti i uvjeti su isti
    PAŽNJA: Novi igrači mogu dobiti samo jedan bonus kod sve tri kladionice (gr88,buldog777 i geobet) nemojte uzimati bonus na sve tri kladionice izaberite samo jedan…sva imaju ista pravila

    Stavili hrvatsku sa belarussiom i ukrainom.hehe je…me pas ako oni znaju gdje je hrvatska.. mi smo po njima negdje kraj rusije..nadam se da će braća srbi i bosanci i ostali pokupiti te bonuse jer za nnijh vrijede[/quote]

    Pozdrav bonus prijatelji,

    Uspio sam srediti 100% bonus do 100€ za sad samo na Buldog777 koji će vrijediti za Hrvate ali će rollover biti veći, još sam u pregovorima koliki će roll imati i koju će bonus kod imati. Čim dobijem kompletne informacije napisati ću post
    Cheers

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 53)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.