Buldog777 Bonus

Pregledavate 3 posta - 51 do 53 (od ukupno 53)
Autor
Sve objave
  • #154046

    Pozdrav svima. Sam nov na forumu i prihajam iz Slovenije. Sa bonusima se ukvarjam 5-6 godina.
    Nigdje nisam imao tako velike probleme kot jih imam sa bulldog777. na isplato čekam že 20 dana i ništa. ide se o 211€ nije puno ali…poslao sam jim 20 mejlova i svaki mejl isti odgovor. prijavio sam jih na sbr ali nisam još dobio odgovor. rollover sam odradio racun imam verificiran a lova ne legne.
    sta jos da uradim?

  • #154048

    Pozdrav svima. Sam nov na forumu i prihajam iz Slovenije. Sa bonusima se ukvarjam 5-6 godina.
    Nigdje nisam imao tako velike probleme kot jih imam sa bulldog777. na isplato čekam že 20 dana i ništa. ide se o 211€ nije puno ali…poslao sam jim 20 mejlova i svaki mejl isti odgovor. prijavio sam jih na sbr ali nisam još dobio odgovor. rollover sam odradio racun imam verificiran a lova ne legne.
    sta jos da uradim?

    Pozdrav tomaz i dobrodošao na forum!

    Napisao si problem vezan za buldog777 u temi gr88 (premjestio sam post) pa pretpostavljam da imaš otvoren račun kod buldog777 i kod gr88. U početku se moglo otvoriti sve račune kod njih na svoje ime (buldog, gr i geobet) no prije cca pola godine i više odlučili su da se smije imati samo jedan račun na ime po brandu. Ako imaš otvoreno više brendova na svoje ime to bi mogao biti problem.

    Vjerojatno sumanjaju da si bonusabuser pa te zavlače, ako si se registrirao na gr88 preko bonusmajstora pošalji mi na privat svoj user name pa ću im pisati. Osim na Sbr Pošalji prituzbu i na http://www.curacao-egaming.com/

  • #154052

    Hvala Bonusmaniac. Račun imam otvoren samo na Bulldog777 odraden rollover i verificiran račun.Poslao bom prituzbo tudi na curacao-egaming.

Pregledavate 3 posta - 51 do 53 (od ukupno 53)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.