mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 101 do 110 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #154409

    Ja imam 1000€ na racunu mobibet i jos 2000 rolovera. I sada su dodali u terms&conditions
    slovenio i montenegro da ne mogu koristiti bonus. Ja sam inače iz slovenije. Koliko se sječam, kada sam uplatio novac bila je samo serbia iz ex-yu država da se ne može koristiti bonus. Ma nemam dobar osječaj od ovih ljudi na mobibetu. Ja citao sam da sbr ima devet prituzbi za oko 100000€ dugova od mobibeta.

  • #154413

    e jbg ovaj Sandro pusti pricu da nije dobio 600 eura i ode, a ne napise ni kako ni zasto i onda svi krenete pricati kako su lopovi.. Mozda je decko u pravu, ali sto ne objasni. Evo meni su danas opet isplatili 50 eura na drugom profilu + sto sam prije toga 2 puta u 4 dana uplatio nakon duze vremena drugi i treci depozit i dobio bonus 50% koji nisam vidio da pise negdje da daju. Ja ih pohvaljujem!

  • #154416

    e jbg ovaj Sandro pusti pricu da nije dobio 600 eura i ode, a ne napise ni kako ni zasto i onda svi krenete pricati kako su lopovi.. Mozda je decko u pravu, ali sto ne objasni. Evo meni su danas opet isplatili 50 eura na drugom profilu + sto sam prije toga 2 puta u 4 dana uplatio nakon duze vremena drugi i treci depozit i dobio bonus 50% koji nisam vidio da pise negdje da daju. Ja ih pohvaljujem!

    Odi vidi na sbr šta pišu o njima i koliko je ljudi pokradeno. Frend je osto bez cca 1000€, sva pravila ispoštivana, pozvali su se na irregular betting pattern i zatvorili račun. Ja gore imam cca 1500€, ispoštivao sam sva pravila i nastavio se kladit nakon rolovera, ali svejedno sumnjam da ću dobit lovu. Čakam da sbr obavi razgovor s njima koji su najavili.

    Tomaz1, moj savjet je da nastaviš igrat manje oklade i bez kontre, da ti se ne dogodi da ti još više love ode tamo, a oni odbiju isplatit. Inače, 9 pritužbi je bilo do trenutka kad je sbr dao objavu, u međuvremenu je broj još narastao.

  • #154418

    A tomaz, posudi obloge u klinta. :cheer: Ma devet prituzbi na sbr i 3 stranice na njihovom forumu i nije bas nesto. Nema na koga nema prituzbi. Uostalom, nitko od njih nece napisati da mu je to bio npr. peti profil s istog kompjutera ili slicno. Moj savjet ti je da igras na favorite poluvrijeme/kraj iz supersport supersanse i psk bonus tip jer tu favoriti cesto gube, a jos cesce ne ide p/k na favorita. Tu ce ti koeficijent taman biti malo iznad 1.90, a i mobibet ima iznadprosjecne koeficijente na poluvrijeme/kraj, sto sam, nazalost, otkrio tek nakon sto sam obrnuo svoj bonus. Eto ja sam ostatak s mobibeta prebacio jucer igrajuci na pobjedu marseillea, par iz supersanse, ujedno i surebet. :cheer:

  • #154420

    A tomaz, posudi obloge u klinta. :cheer: Ma devet prituzbi na sbr i 3 stranice na njihovom forumu i nije bas nesto. Nema na koga nema prituzbi. Uostalom, nitko od njih nece napisati da mu je to bio npr. peti profil s istog kompjutera ili slicno. Moj savjet ti je da igras na favorite poluvrijeme/kraj iz supersport supersanse i psk bonus tip jer tu favoriti cesto gube, a jos cesce ne ide p/k na favorita. Tu ce ti koeficijent taman biti malo iznad 1.90, a i mobibet ima iznadprosjecne koeficijente na poluvrijeme/kraj, sto sam, nazalost, otkrio tek nakon sto sam obrnuo svoj bonus. Eto ja sam ostatak s mobibeta prebacio jucer igrajuci na pobjedu marseillea, par iz supersanse, ujedno i surebet. :cheer:

    To je vjerovatno samo pocetak prituzbi i kad klada daje ovakve bonuse vjerovatno ima financijskih problema (nadam se da grijesim).. Veliki bonusi i pocetak prituzbi dovoljan su znak na oprez

  • #154435

    Od pocetka je takav bonus, velik ali nije lagan, 90 oklada ide. Iako, po meni su se zeznuli sto bi im na 1×2 samo jedan koeficijent bio iznadprosjecan tako da bi svi taj igrali, da su im dva bila iznadprosjecna po ishodu utakmice bolje bi se izbalansirali. Po meni, ispada kao da se kladionica kladila. I kako izgleda, izgubila.

  • #154438

    Od pocetka je takav bonus, velik ali nije lagan, 90 oklada ide. Iako, po meni su se zeznuli sto bi im na 1×2 samo jedan koeficijent bio iznadprosjecan tako da bi svi taj igrali, da su im dva bila iznadprosjecna po ishodu utakmice bolje bi se izbalansirali. Po meni, ispada kao da se kladionica kladila. I kako izgleda, izgubila.

    Ma nemoj mi reći da se kladionica kladila ??? Nikad ranije čuo za takvo nešto !

    ” I kako izgleda izgubila ” – meni izgleda da ovdje igrači gube . Btw , samo je jedna kladionica izgubila , legendarni Štimčev Tip Sport . Za Mobibet se ne sekirajte , kada krene loše , ljudi to namire od igrača .

    Ako je toliko pritužbi na SBR-u , a koliko vidim i ovdje , čemu ih braniti ??? Za sada su lopovi dok ne dokažu suprotno.

  • #154440

    Mozda i jesu lopovi ali vi niste pravi igrači. Od petorice koji ovdje pisu jedan kao nije dobio lovu i sad panika. Pa ljudi u ovom poslu budite spremni izgubit lovu. Ja sam ostao bez love od kod nekih kladionica koje sbr reklamira kao top- vrhunac. Mi smo svi lopovi iako nas klade nekad otkriju a kad nas otkriju onda su lopine.
    Ako ne zelite riskirat onda u ovom poslu nema ni profita. No risk- no fun

  • #154445

    Dudy je objasnio, stvarno ljudi vi ste svi sitni lopovi i sad odjednom oni krivi kad nas uhvate. 🙂 A da su bas puno gubili sa tim se ne slazem evo koliko je nas isplatilo pare od njih, a koliko je uspjelo da se ocisti i sve prebaci na drugu kladionicu (sigurno preko 80). Bar oni na live-u svaki dan imaju 4-5 surebet-ova na odbojci i to sa kvotom 10 dok je na drugim kladionicama suprotni znak 1,10 – 1,13

  • #154455

    Mozda i jesu lopovi ali vi niste pravi igrači. Od petorice koji ovdje pisu jedan kao nije dobio lovu i sad panika. Pa ljudi u ovom poslu budite spremni izgubit lovu. Ja sam ostao bez love od kod nekih kladionica koje sbr reklamira kao top- vrhunac. Mi smo svi lopovi iako nas klade nekad otkriju a kad nas otkriju onda su lopine.
    Ako ne zelite riskirat onda u ovom poslu nema ni profita. No risk- no fun

    Naprosto za ne povjerovati ! Pa skoro svi vi ovdje sebe smatrate nekakvim sitnim lopovima ili blaže rečeno : bavite se nečim nedozvoljenim . Što je vama ljudi . Na prste jedne ruke mogu se nabrojati bonusi koji su stvarno nekakva ” dobrodošlica ” igraču , kao što je npr. bet365 i par Free Bet-ova kao npr Betfair i sl. . Sve ostalo su Bonusi na kojima kladionice ” mrsno ” zarađuju . Kroz uvjete Bonusa oni su se itekako osigurali . Stimuliraju Vas da što prije izgubite novac kod njih a pokupite u drugoj kladionici , što i jeste najbolja varijanta i za nas i za njih . Ukoliko pak imate peh da pogodite kod njih , oni će se već naplatiti bilo kroz razliku u kvotama ukoliko izgurate rollover ili kroz jedan od 100 i nešto članaka pravila bonusa ili Općih pravila . Najsmješnije je kada pročitam : Bonus je namjenjen isključivo rekreativcima !!?? To je da oprostite je..nje u zdrav mozak . Iz koje države dolaze ti ” rekreativci ” koji u 90 dana odigraju 5.000-10.000 EUR na jednoj kladionici ???
    Ta psihologija , da vam od momenta registracije nametnu obvezu da dokažete da niste kriminalac , te da vas tako tretiraju koliko dugo žele , očito ima učinka . Vi ovdje sami sebe nazivate lopovima , sitnim lopovima , prevarantima i sl. . Po čemu ste lopov ako ste prihvatili Bonus koji vam je ponuđen , i želite iz njega profitirati ??? Što znači , kada netko ovdje kaže: Vi ispunite rollover i onda odmah vučete svu lovu van . NEGO ŠTO !!! Želim odmah svu lovu van !!! A za 15 minuta ću možda izvršiti depozit .
    Traže od nas dokumente koje zažele , kao dužni su to zbog sprečavanja pranaja novca !? Da nije tužno , bilo bi smiješno . SVE ; BAŠ SVE ove kladionice su registrirane u poreznim oazama da bi izbjegle plaćanje poreza , a najmanja zarada im je od klađenja . To su u stvari CASH WASH mašine . Pranje love im je primarna djelatnost .
    Najljubaznije Vas molim , ne ponižavajte sami sebe nazivajući se lopovima . 90% njih su najobičniji prevaranti i lopovi , a 10% kladionica su kompanije u koje možete imati povjerenje . I za kraj , moram spomenuti onu odredbu da je bonus moguće koristiti jednom po domaćinstvu , računalu , IP adresi…. . Pa to je glupost nad glupostima . Zašto bi njima smetalo da otvorim račun na sebe i brata , a ne smeta im da otvorim jedan i iskoristim nekoliko puta reload Bonus ???

    LOPOVI su oni a ne mi !!!

Pregledavate 10 postova - 101 do 110 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.