mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #153248

    [quote=”maljavaprsa” post=5208][quote=”Bastard” post=5207]Meni cijela ta priča oko te kladionice ne djeluje baš sigurno…. možda griješim. U svakom slučaju tko misli ulaziti bolje ući što prije.
    Sretno

    alo bastard 🙂

    Zašto ti priča ne djeluje sigurno? Please, kad stigneš navedi neki konkretan razlog zbog čega.
    Pitam jer sam mislio danas/sutra uletit .. Vikend se bliži B)
    hvala[/quote]

    neki veći portali je reklamiraju to mi ulijeva povjerenje. dugo sam u ovom poslu i nikad mi se nije desilo da mi kladionica koju goni oddsmatrix nije isplatila. ja ulazim sa 50 euricha čim završim neke zaostale rolove[/quote]

    50 eur je ok i vrlo vjerojatno ćeš izgubiti kod njih. A ta oddsmatrix platforma mi nije nikad sjela 🙂

    Even when I lose I'm winning !

  • #153250

    [quote=”maljavaprsa” post=5208][quote=”Bastard” post=5207]Meni cijela ta priča oko te kladionice ne djeluje baš sigurno…. možda griješim. U svakom slučaju tko misli ulaziti bolje ući što prije.
    Sretno

    alo bastard 🙂

    Zašto ti priča ne djeluje sigurno? Please, kad stigneš navedi neki konkretan razlog zbog čega.
    Pitam jer sam mislio danas/sutra uletit .. Vikend se bliži B)
    hvala[/quote]

    Najviše zato jer sam njihovu reklamu dobio na mailove koje dugo ne koristim tako da je pitanje otkud im mailovi koje spamaju (po meni agresivna metoda reklamiranja).
    Preveliki bonus nude (koji vjerojatno neće dugo trajati bar ne za sve zemlje), sretno onima koji su išli na maksimalni, ja osobno nebi išao sa više od 50eur.
    A i stranica im loše izgleda, kao da je sklepana na brzinu da ljudima uzmu novce :)[/quote]

    Da, to za email si u pravu ali ja sam i od drugih kladionica na neke emailove dobijao ponude a da nemam otvoren račun kod njih preko tih emailova (noxwin, 377bet…) a sve te kladionice od kojih sam dobijao emailove su oddsmatrix i nikad mi se još nije desilo da mi te klade nisu isplatile.
    kako bilo da bilo ući ću sa 50 pa ćemo vidjet

  • #153253

    Najviše zato jer sam njihovu reklamu dobio na mailove koje dugo ne koristim tako da je pitanje otkud im mailovi koje spamaju (po meni agresivna metoda reklamiranja).
    Preveliki bonus nude (koji vjerojatno neće dugo trajati bar ne za sve zemlje), sretno onima koji su išli na maksimalni, ja osobno nebi išao sa više od 50eur.
    A i stranica im loše izgleda, kao da je sklepana na brzinu da ljudima uzmu novce 🙂

    Evo da se i ja upletem malo kad već imam lovu tamo.

    Ovo s mailovima si ni meni ne sviđa previše. Moja je pretpostavka da su mail adrese dobili od Betfreda koji je suvlasnik Active Winsa, koji pak reklamiraju Mobibiet. Bilo bi zanimljivo da se jave oni koji imaju betfred račun a dobili su mailove od mobiibeta i obratno.

    Što se tiče visokog iznosa bonusa tu se pak ne slažem s tobom. Prvo bonus ima dosta velik rollover, za 200 eura moras odigrati 3.600 i to u najmanje 144 oklade. Po zakonu velikih brojeva i ako uzmeš u obzir njihovu maržu mislim da su se ipak poprilično zaštitili. Činjenica je da i ja ne volim predobre bonuse. Stvar je u tome što ovaj i nije tako dobar 🙂

    Što se tiče izgleda sajta koliko vidim radi se o klasičnom oddsmatrix softveru i dizajnu. Meni se čak i sviđaju njihove boje.

    Inače da napomenem za one koje ipak misle odigravat bonus: koeficijenti su zbilja jako dobri, ali samo za lige petice. Ostalo, uključujući kup utakmice istih zemalja je dosta loše.

  • #153257

    Ja sam dobio na jedan email a tu email adresu nisam koristio pri registraciji na betfred. Danas je vrlo lako doći do emailova..ljudi koji se bave online kockanjem

  • #153311

    Da li je napokon neko isplatio novac sa ove kladionice?? Da znam da li smijem poceti igrati..

  • #153317

    Da li je napokon neko isplatio novac sa ove kladionice?? Da znam da li smijem poceti igrati..

    rolover je dosta velik. ja sam još dosta daleko a pretpostavljam i drugi

  • #153411

    Evo 150% bonus, ako neko zeli, meni su uredno dali, a sad cemo vidjeti kakvi su sto se tice isplate.. http:/ /hr.betbrain. com/bookmakers/mobibet/

  • #153417

    Evo ja sam večeras završio s rolloverom, igrao sam samo lige petice i od 50 eura bonusa izvukao sam cca 35. Rollover je stvarno velik, ali su im i koeficijenti stvarno odlični.

    Isplatu sam zatražio večeras i lova je već na mon Netelleru. Trebalo im je točno 36 minuta da mi isplate 300-ak eura. Moram priznati puno brže nego što sam očekivao.

    I da bez verifikacije računa 😛 , što me je još više iznenadilo.

    Sada mi je pomalo žao što nisam išao na veći bonus, ali kad sam krenuo ponuda je bila dosta slaba tako da sam se malo uplašio rollovera. Uglavnom, moje je iskustvo vrlo pozitivno.
    Nadam se da će i kod ostalih ići ovako glatko

  • #153419

    ivanko jel mozes stavit taj link od 150 % bonusa?i dal preporucas standardni bonus ili ovaj od 150 posto?tnx

  • #153420

    Imas link u dva posta iznad-sekulic ga je stavio. Jednostavno ga prepisi.. I ubaci u adress bar

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.