mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #153226

    Jel još netko ušao u ovu kladionicu? Jel sve ok?

    Ja sam neki dan uletio. Bonus sam dobio automatski i za sada sam odigrao 4 oklade po 25 eura. Nisam baš imao vremena a i ponuda je za sada zbog praznika još uvijek skromna.
    Uglavnom za sada je sve u redu…koeficijenti su stvarno dobri na lige petice, drugdje nisam ni tražio.
    Daleko sam još od isplate tako da ne mogu ništa reći o tome za sada.

  • #153228

    [quote=”Klint” post=5202]Jel još netko ušao u ovu kladionicu? Jel sve ok?

    Ja sam neki dan uletio. Bonus sam dobio automatski i za sada sam odigrao 4 oklade po 25 eura. Nisam baš imao vremena a i ponuda je za sada zbog praznika još uvijek skromna.
    Uglavnom za sada je sve u redu…koeficijenti su stvarno dobri na lige petice, drugdje nisam ni tražio.
    Daleko sam još od isplate tako da ne mogu ništa reći o tome za sada.[/quote]

    Nisam vidio koliko puta treba okrenuti bonus i na koju kvotu?

  • #153230

    [quote=”underdog” post=5203][quote=”Klint” post=5202]Jel još netko ušao u ovu kladionicu? Jel sve ok?

    Ja sam neki dan uletio. Bonus sam dobio automatski i za sada sam odigrao 4 oklade po 25 eura. Nisam baš imao vremena a i ponuda je za sada zbog praznika još uvijek skromna.
    Uglavnom za sada je sve u redu…koeficijenti su stvarno dobri na lige petice, drugdje nisam ni tražio.
    Daleko sam još od isplate tako da ne mogu ništa reći o tome za sada.[/quote]

    Nisam vidio koliko puta treba okrenuti bonus i na koju kvotu?[/quote]

    lINK > Mobibet Bonus Uvjeti

    Cheers

  • #153232

    Hvala puno!

  • #153233

    Meni cijela ta priča oko te kladionice ne djeluje baš sigurno…. možda griješim. U svakom slučaju tko misli ulaziti bolje ući što prije.
    Sretno

    Even when I lose I'm winning !

  • #153235

    Meni cijela ta priča oko te kladionice ne djeluje baš sigurno…. možda griješim. U svakom slučaju tko misli ulaziti bolje ući što prije.
    Sretno

    alo bastard 🙂

    Zašto ti priča ne djeluje sigurno? Please, kad stigneš navedi neki konkretan razlog zbog čega.
    Pitam jer sam mislio danas/sutra uletit .. Vikend se bliži B)
    hvala

  • #153236

    [quote=”Bastard” post=5207]Meni cijela ta priča oko te kladionice ne djeluje baš sigurno…. možda griješim. U svakom slučaju tko misli ulaziti bolje ući što prije.
    Sretno

    alo bastard 🙂

    Zašto ti priča ne djeluje sigurno? Please, kad stigneš navedi neki konkretan razlog zbog čega.
    Pitam jer sam mislio danas/sutra uletit .. Vikend se bliži B)
    hvala[/quote]

    neki veći portali je reklamiraju to mi ulijeva povjerenje. dugo sam u ovom poslu i nikad mi se nije desilo da mi kladionica koju goni oddsmatrix nije isplatila. ja ulazim sa 50 euricha čim završim neke zaostale rolove

  • #153238

    Ja sam usao s 200 za 300 bonusa prije 20-ak dana i lijepo molim da me pojedinci ne plase. :dry: :cheer:

  • #153245

    [quote=”Bastard” post=5207]Meni cijela ta priča oko te kladionice ne djeluje baš sigurno…. možda griješim. U svakom slučaju tko misli ulaziti bolje ući što prije.
    Sretno

    alo bastard 🙂

    Zašto ti priča ne djeluje sigurno? Please, kad stigneš navedi neki konkretan razlog zbog čega.
    Pitam jer sam mislio danas/sutra uletit .. Vikend se bliži B)
    hvala[/quote]

    Najviše zato jer sam njihovu reklamu dobio na mailove koje dugo ne koristim tako da je pitanje otkud im mailovi koje spamaju (po meni agresivna metoda reklamiranja).
    Preveliki bonus nude (koji vjerojatno neće dugo trajati bar ne za sve zemlje), sretno onima koji su išli na maksimalni, ja osobno nebi išao sa više od 50eur.
    A i stranica im loše izgleda, kao da je sklepana na brzinu da ljudima uzmu novce 🙂

    Even when I lose I'm winning !

  • #153247

    Ja sam usao s 200 za 300 bonusa prije 20-ak dana i lijepo molim da me pojedinci ne plase. :dry: :cheer:

    Ajde bar si uletio na početku priče dok još imaju novaca za isplatiti 🙂
    Sretno

    Even when I lose I'm winning !

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.