mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 31 do 40 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #153422

    Većibonus veći rollko. Ja uzeo ovaj 100 otsto:)

  • #153424

    Još na početku teme sam spomenuo da ima i taj veći bonus ali nisam htio konkretno navesti na kojoj stranici jer mislim da nije u skladu s pravilima foruma. I ne samo da je veći nego je i bolji jer se maksimalno računa 50 eura po okladi za rollover uz rok od 60 dana, za razliku od standarne verzije gdje se računa 25 eura uz rok od 30 dana.

  • #153426

    Pa piše da se verifikacija obavlja kod kumulativne isplate od 2400 eura. Btw. kako si uspio od 50 eura bonusa izvaditi samo 35??? Ja sam išao s maksimalnim bonusom od 150% i od tih 300 eura imam još 290 eura i još trečinu rollovera za obrnuti. Znači za očekivati je da ću izaći s oko 285 eura osim ako ne naletim na nekoliko surebetova (ima i njih) pa bude oko 295 eura. Ovo obrtanje traje nešto dulje jer nema lige prvaka i njemačke lige trenutno, a oko božića i nove godine nije bilo ni ostalih liga osim engleske.

  • #153428

    I ja sam se upisao na mobibet kladionicu sa 100 €. Valjda će biti sve ok sa isplatom

  • #153429

    I ja sam se upisao na mobibet kladionicu sa 100 €. Valjda će biti sve ok sa isplatom

    veoma brza isplata :silly: :silly: za sad nema brige

  • #153431

    Daj malo detalja, kolika uplata, kolika isplata, verifikacija, moneybookers ili kartica,…?

  • #153433

    Daj malo detalja, kolika uplata, kolika isplata, verifikacija, moneybookers ili kartica,…?

    trocifrena brojka iznad 300 isplata bez vrifikacije. uplata skrill – 100 za 100. 🙂

  • #153434

    ušao ja i odmah limitiran na 20ak eura ulog na NBA ligu a ostale lige i sportove čak i manje 🙁

  • #153436

    ušao ja i odmah limitiran na 20ak eura ulog na NBA ligu a ostale lige i sportove čak i manje 🙁

    Pošalji im mail, meni su digli limit i ispričali se. Inače, odgovorili su u roku sat vermena.

  • #153437

    I meni je prva oklada limitirana na oko 6.5 eura, poslao sam mail s objasnjenom situacijom i u roku 5 minuta sam dobio odgovor uz objasnjenje da je sistemska grjeska u pitanju te da je limit maknut i kulturno su se ispricali na neugodnosti. :cheer:

Pregledavate 10 postova - 31 do 40 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.