mobibet bonus 200€

Bonus Majstori » Forum » Sportski Bonusi za sve » mobibet bonus 200€

Pregledavate 10 postova - 41 do 50 (od ukupno 124)
Autor
Sve objave
  • #153438

    I meni je prva oklada limitirana na oko 6.5 eura, poslao sam mail s objasnjenom situacijom i u roku 5 minuta sam dobio odgovor uz objasnjenje da je sistemska grjeska u pitanju te da je limit maknut i kulturno su se ispricali na neugodnosti. :cheer:

  • #153450

    Ja sam uzeo 150% bonus i nije mi limitirana uplata, do sada sam uplacivao opklade po 20-30 eura i nije bilo problema

  • #153535

    Poz.da li netko zna na čemu znaju imati dobre koeficijente osim lige petice. Naime uplatio sam prije 15 dana, 200€ i zaboravio na to. Sad vidim da imam 30 dana da ispunim rollover. ali osim liga petice nemaju baš nešto dobre koeficijente.

  • #153538

    Nizozemska i portugalska liga to sam ja povremeno igrao, liga prvaka pretpostavljam

  • #153550

    Poz.da li netko zna na čemu znaju imati dobre koeficijente osim lige petice. Naime uplatio sam prije 15 dana, 200€ i zaboravio na to. Sad vidim da imam 30 dana da ispunim rollover. ali osim liga petice nemaju baš nešto dobre koeficijente.

    Ja sam igrao samo lige petice. Dobro je što možeš igrati praktično na sve utakmice, što je gotovo 50 utakmica za vikend. Utakmice na kojima su niski koeficijenti na favorita možeš igrati u combo okladama tako da slažeš utakmice s različitim vremenima igranja.

    Obrati pažnju da ti sutra i u srijedu englezi igraju vanredno kolo.

  • #153561

    Poz.da li netko zna na čemu znaju imati dobre koeficijente osim lige petice. Naime uplatio sam prije 15 dana, 200€ i zaboravio na to. Sad vidim da imam 30 dana da ispunim rollover. ali osim liga petice nemaju baš nešto dobre koeficijente.

    Zar rok nije 60 dana ?

  • #153569

    Za regularni je 30 dana, za posebni 60 dana. Underdog, ne govori krivo čoviku, popušit će bonus: Single, Multiple and System bet tickets, both live and pre-live with total odds of 1.9 or greater are eligible. For System bet tickets the minimum odds of 1.9 applies for selection. Any bets with odds lower than 1.9 will not count towards wagering and are not allowed. Iako, popušit će kako god da okreneš, možda najbolje da odustane, u 15 dana teško da može obrnuti 3600 eura kad je maksimalna oklada u njegovom slučaju 25 eura, a igranjem na druge lige gubitci će gotovo u potpunosti pojesti bonus.

  • #153571

    Može igrati multiple, tj. combo dok god je ukupni tečaj iznad 1,9. Ja sam ih igrao i ušle su mi u rollover.
    Ograničenje od 1,9 je na sistemske oklade…to je ipak nešto drugo

  • #153579

    Moguće da si u pravu, moja isprika. Btw. jesi li ih pitao, za svaki slučaj?

  • #153581

    Moguće da si u pravu, moja isprika. Btw. jesi li ih pitao, za svaki slučaj?

    nisam pitao, odigrao sam 3 combo listića i svi su mi ušli u rollover

Pregledavate 10 postova - 41 do 50 (od ukupno 124)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.