mirko

mirko

@lay101

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 118)
Autor
Sve objave
  • Pozdrav svima,naisao sam na jedan veoma zanimljiv klip. Naime decko trejda uzivo tenis, ima skybet za rezultate,i jos jedan program koji je rekao bih vezan da otkida ovisno o rezultatu. Ono sto mene zanima da li je ovo klasican steal novca tj courtsiding jer je uvek ispred svih par sekundi ne radi se o nikakvom znanju vec o brzini,prvi je pri svakom spike-u , kak je to moguce? Nadam se da ima jos old-school tradera koji ce izaci iz sjene jer je video zanimljiv dosta. LINK VIDEA: https://www.youtube.com/watch?v=l8CeBrzKaNI Ukoliko netko ne zeli pisati ovdje iz raznoraznih razloga, moze mi pisati na mejl pa cemo prodiskutovati: [email protected]

    Čisti courtsiding,ili je naletio na neki raw feed i hrpu budala na marketu,dobro si primjetio ,nema tu znanja.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #168147

    registriraj se na bitpanda.com ,otamo možeš slati na skrill i neteller,veća je provizija ali se može,to je jedini način koji sam koristio unatrag par godina

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #168140

    To neznam,u HR se sa skrillom radi najnormalnije,za ostatak balkana nemam pojma.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #168125

    Naravno da možeš kupiti kvotu koja je postavljena u tom trenutku,tj kladit se,možeš je pustiti do kraja meča,ako pogodiš dobiješ točne te pare,a možeš i izaći van tj. uzeti profit kad misliš da je dovoljno ilitiga kako to zovu keš aut,na burzi se to zove hedge.Sve što se može na kladionici može se i vamo,samo na dosta bolji način,i sa većom uštedom para.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #168112

    Nisam registriran tamo,vidio sam da je najveći benefit malen porez,što je odlično,ali orbit nema API,nemoguće
    je koristiti ikakav olakšavajući program za trejd,osim glavnog sučelja kakvog ima betfair,na betfairu sam godinama,
    i to sučelje za mene je dan danas problematično,da nema geeksa i betangela,neznam kako bih radio,ako griješim ispravi me.
    Čitam da je likvidnost tamo bolja od betfaira i da su ljudi zadovoljni,sve štima,samo pojma nemam kako rade bez programa,zato
    kažem ako imaš dva-tri ulaza tokom utakmice ili jedan,odnosno lupaš masnije pare,to je ok,ali raditi 20-30 ulaza bez nekog
    programa koji će olakšati je nemoguće.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #168107

    ako zarađuješ tokom utakmice i hedgaš te novce ravnomjerno,možeš se tim plusem još za vrijeme iste utakmice kladiti ili trejdati,
    ali isplatu para dobiješ tek na kraju meča,to je valjda logično,ako si na to mislio,a ovo drugo pitanje uopće nerazumijem,imaš na naslovnoj strani,
    ovog vebsajta što je betfair i trading,mislim da nisi dobro upućen.Neznam što će ti orbit za početak,mislim da ti je bolje ići na klasični betfair,orbit je kad lupaš
    masnu lovu,ili ako arbaš,da uštediš na premium charge.

  • in reply to: Najbrzi prijenos sportskog dogadaja na male ekrane #168000

    Ako možeš pronaći,bio bih zahvalan.

  • in reply to: Najbrzi prijenos sportskog dogadaja na male ekrane #167996

    imaju nogomet,košarku,vidio sam i da ima za konje odličan servis,sve osim tenisa,nikad nigdje tenisa.
    Inspirion ako negdje naletiš na tenis javi,osim ultrafastsporta,oni naplaćuju ko da imaju službena prava na prijenos,hvala

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167744

    Obojica spominjete problem sa skrill/neteller,u čemu je problem? Ja zaista nikakvih problema nemam,sve je kao prije,koristim neteller većinom.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167736

    Činjenica je da BF više nije isti kakav je bio od kada je izašao.
    Puno pokazatelja ide tome u prilog a dosta si ih i sam naveo.
    Modus operani je danas miljama daleko od samog starta.
    Jbg, pohlepa čini svoje i vrlo vjerojatno će ih i uništiti a slično se dešava i sa NT/Skrillom.

    U pravu si skroz,nisam mu želio odgovarati na cijeli post,mislio sam mu reći kad se želi uhvatiti burze da se uhvati kriptovaluta,svake godine je ovo sve lošije što se tiče betfaira,svake godine po par zemalja ostane bez betfaira,likvidnost drastično pada,prematch trejda gotovo pa uopće nema ,barem ovo što ja pratim,nije dobro.

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 118)