mirko

mirko

@lay101

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 118)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167152

    ima ,već za 3.73$ mjesečno

    https://www.cheap-forex-vps.com/

    + vlastita i uvijek ista IP adresa

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167131

    Imate još jednu mogućnost a to je VPS-virtual private server.

    Zakupiš server npr kao ja u engleskoj i na njemu držiš sve u svezi betfaira .Sve najnormalnije radi,na tom serveru koristim i redovito bet365,isto radi sve okej.

    Ovo je jedan primjer — https://www.sportingservers.com/- Čim zakupiš server za nekih sat-dva dobiješ instaliran windows na njega i možeš najnormalnije raditi.Pokušavam tu kliknuti cijene ali nešto neće da otvori,ja ne koristim taj server ali dosta je jednostavan i zgodan,mislim da ima već od nekih 25 eur mjesečno.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167128

    To ti piše jer si se vjerojatno sa VPN-om spojio preko neke zemlje koja isto ima restrikcije prema betfairu.Stavi na vpn-u neki server neznam Irska ili tu Srbija,trebalo bi normalno raditi.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167123

    Hvala dečki na odgovorima i tebi Underdog na linku..
    Zna li tko da li će nam Betfair zatvoriti račune ili bi mogli bit i dalje aktivni?Pa bi se moglo preko VPN-a koristit Betfair i dalje.E hebena država,kako nas usosi.Uvjek ima alternative i rješenja ali nije to to…

    Za sada sigurno će se moći spojiti preko vpn-a,najnormalnije raditi i šaltati novce,to govorim za betfair.Oni neukidaju accounte sve dok ne dobiju tužbu.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167070

    Neki teleoperateri su počeli sa blokiranjem..Nemogu pristupiti na bet365.

  • in reply to: Kurs betfair #167067

    Ja nisam,ali plati,90$ nije puno,možda ti postane jasnije.Sumnjam da ćeš dobiti novac baš natrag ako si nezadovoljan,tko uopće vraća novce za bilo šta?

  • in reply to: Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija #166924

    Does this mean that sports trading is dead? No. Not if you are courtside, pitchside or course side, part of an insider trading syndicate or colluding with Betfair to extract subscriptions, premium charges or fees for API live data keys.

    Predobro je rekao,ništa drugo.Zanimljivo je da betfair od početka pušta courtsidere slobodne da rade kako hoće,iako njih 3-4 rastjeraju 30-40 ljudi koji bi možda radili,skalpali i upumpavali pare.Budaletine.

    Našao sam u jednom svom postu kojeg sam napisao prije 3 godine i 8 mjeseci ovu rečenicu :

    “””Kad se spojite na tenis markete i vidite da se u tom trenutku održava desetak događaja
    vidjet ćete da je uglavnom 4-5 popraćeno vrhunskom likvidnošću,odnosno da je matchano
    puno novca,dok na ostalima iznos matchanog novca ne prelazi 100-200k “””

    Danas je situacija takva da bude jedan market maximalno dva iznad 300-400k,a sve ostalo potpuno prazno..Toliko o usporedbama.

  • in reply to: Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija #166920

    A to da je Geeks toy dozivotno kupilo par ljudi u toj turi mi nekako ne drzi vodu 🙂 .. Kako znas?
    Mislim da se isplati vecini, pa ono… nekako nelogicno…

    Nažalost ali logično druže.Znam tako jer on stavi u naslovu da dijeli 15 licenci,i onda nakon 4-5 dana napiše da je ostalo još 13,vjerojatno ih sve proda,ali tempo prodavanja mu je jako loš,za jedan takav softver i za ovu našu burzu.

    Malo je para na burzi,sve manje,sve se topi.Imam sninljena videa od prije 4-5 godina i sada,pa i gledajući prošlu godinu i ovu
    kao da je jako palo, ovih dana se igra ATP Miami,jedan jedini muški meč,a u drugom setu je iztrejdano sveukupno
    800 tisuća eura.To je bila razina chall turnira prije svega 2-3 godine.Da ne govorim o prematchu,kojeg gotovo da više i nema.

    Mislim da je sve krenulo prema dolje,otkad su makli arbere,radili su veliku korist za trejdere jer su upumpavali pare,a njih više nema.Oni miljoni eura šta lete gore dole,su obični botovi,nešto od betfaira nešto od ostalih.Ostalo tuga i jad.Davaju prividnu likvidnost,slabo se kupuje.Mislim generalno posla ima,samo se krivulja opasno nakrivila prema dolje.

  • in reply to: Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija #166899

    Nije mi namjera bila pljuvanje,već da nema puno smisla u kupovanju.Ako ti može poslužiti kao što je bruce naveo,da se malo bolje upoznaš kako funkcionira burza,to je super.Ako iz ponuđenih strategija možeš nešto doraditi, usvojiti i zarađivati ,to bi onda bio jackpot.Nekad je potrebno jako malo,neka mrvica,zarez u karijeri da prevagne na skroz drugu stranu,onu pozitivnu,stoga sretno.

  • in reply to: Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija #166897

    Sad, on to prodaje svake godine u 2 navrata, uzme cca 100 kupaca, pa sad racunajte, da, to je 800 000kn godisnje od prodaje tog paketa koji sam i ja kupio. Nedavno je izbacio i Istu stvar, ali za tenis, koji se sastoji od 3 strategije koliko znam. Pa sad logicno je za zakljuciti da je njegov primarni i jedini cilj zarada novaca od toga ,a ne od trejdanja. Racunajte malo, to je 1.600.000 kn godisnje, ukoliko proda jedan i drugi paket u 2 navrata u godini, svaki po 200 ljudi.

    Ti si malčicee naivan,ništa grozno u svezi toga,i ja sam.Samo mi naivci u svezi takvih stvari pušimo prilične pare.
    Ja osobno nisam nikad ništa kupovao u svezi strategija,osim doživotne licence za Geeks Toy,ali jesam kupovao neke druge gluposti..E sad geeks je po nekim mojim gledanjima
    jako popularan softver za trgovanje,rekao bih odmah iza bet angela,ili obrnuto,ali svakako je jedan od prva dva,pa evo
    kad geeks dava kupnju doživotne licence,jer inače nema te opcije,onda baci obavijest da svi vide,i kolko sam skužio u nekih 15 dana geeks uspije prodati 3-4 licence koje koštaju sveka 150 funti ili manje,to radi otprilike 1-2 puta godišnje.

    Iz ovoga ti je jasno da ako se jedan tako popularan softver nemože prodati,da onda sigurno netko nemože prodati ” nekakve strategije” i to u turnusima po 100 ljudi,eh još je dobar eheheh neće on svima da da,samo stotka ljudi,i piše blog i ladi se na karibima.

    Ako bih osobno išta kupovao,bila bi to neka dobra knjiga u svezi psihologije trejda,stim da bi tražio barem jedan isječak knjige nekih 5 stranica,da se uvjerim da to ima smisla,ovo sve ostalo je bacanje para.Nisi puno pogriješio,naučio si školu i to je okej,ideš dalje.

    Bajdvej zašto bi netko prodavao nešto što donosi pare?? Zašto ? Zašto? Ovamo nema altruista,to su sve koljači.

    I drugi bajdvej,uzmimo u obzir da zaista je netko sišao sa uma od tih trgovaca i hoće prodat profitabilnu strategiju.
    Pa to je jednostavno nemoguće naučiti iz dvije tri rečenice.Nema šanse.Ovo govorim iz iskustva,ne onako.Nema šanse
    da netko može ovo i uz vrhunskog instruktora pohvatati i naučiti u mjesec dana,potrebno je dosta više vremena.

    Pozdrav.

Pregledavate 10 postova - 21 do 30 (od ukupno 118)