mirko

mirko

@lay101

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 118)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167724

    4. Koliko novaca od svog mecanog novca na pojedinim marketima je u stavri Betferovo…..To me muci,jel nisam u opste siguran,znam da su Dark Pool I da je dosta njihovog novca tu,al sta misle iskusniji trejderi koliko je procentualno novca od nas obicnih trejdera….Jel ako je vecinski novac onaj sa berze onda su trejderi u teskom problem-u….:(…..Nije lako ostavriti prednost u odnosu na Betferove trgovce…

    Botovi furaju velike novce,dali su betfairovi ili od privatnih agencija neznam,ali da njih nema likvidnost bi bila očajna,kao što je recimo sad dok nema većih sportskih događaja.Ali oni nikoga ne sprečavajau da zarađuje novce,oni nikome ne smetaju,oni rade svoj posao trejderi rade svoj,gotovo simbioza.ehehhe .Kad nema botova trejderi znaju bolesno iskriviti cijenu,recimo ako bi u jednom trenutku cijena trebala biti oko 1.25, a zbog većeg broja ulaza na prodaju oni je dignu do 1.55,što te zna dovesti u jako neugodnu situaciju,zato botovi “pojedu” te novce i korigiraju cijenu,u većini slučajeva ne baš uvijek.Uglavnom netrebaš se tim uopće zamarati,čije god da jesu te pare.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167722

    Često mjenjanje ip adresa može biti problem,nedavno su mi poslali mail u svezi toga,prvo su mi skinuli sve novce sa računa,pa ih vratili nakon sat vremena (prije nego što sam pogledao mail),ali dobro ja nonstop nešto mućkam sa vps-om,bilo mi je i čudno da nikad prije nisu reagirali.Sa dns-om nema nikakvih problema,funkcionira jako dobro.,i općenito ako nešto radite krivo oni uglavnom prvo pošalju upozorenje (govorim iz svog iskustva),već su mi dva puta slali upozorenje,poslušao i iza nije bilo problema.Često prebacivanje para sa bf-a na skrill-neteller zna biti problem,tu znaju suspendirati account bez ikakve najave.Naime povlačenje para na betfair i sa betfaira,trejdere ne košta ništa,jer tu proviziju plaća betfair navedenim walletima,pa su prilično opasni ako vide česte ulaze i izlaze.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167653

    Osim google-og dns-a,ima i cloudflare,sve isto samo se drugačiji brojevi upisuju,cloudflare je malo brži.

    CLOUDFLARE link

    cloudflare= 1.1.1.1

    https://imgur.com/a/YTxhtEEhttps://imgur.com/a/YTxhtEE

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #167433

    Ja često mjenjam adrese,većinom engleski Ip,nisam nikad imao nikakvih problema.

  • in reply to: Tenis trading #167257

    Prije 4 i pol godine na ovom forumu sam napisao post (moj 6-i po redu na ovom topicu) o gapu.Napisao sam tada o gapu najbolje šta sam znao,čitajući danas ,pa ne bih mogao bolje napisati,a i realno jako je teško to staviti na papir,valjda zato ljudi i snimaju videa.Listajući nešto o coinima sam naletio na ovaj post…čovjek je jako lijepo opisao gap.Velika prednost betfaira je to što se porez ne naplaćuje na svaki ulaz kao i izlaz,već naplaćuje na kraju marketa i to ako ste ostali u plusu.

    https://medium.com/swlh/battle-of-the-bots-how-market-makers-fight-it-out-on-crypto-exchanges-2482eb937107

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167251

    Možeš sve normalno,nema problema sa logiranjem.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167245

    Nemam negativnih saznanja,i sve dobro radi,samo ću reći da se ovim nemjenja vaša ip adresa,ona ostaje ista,ali se valjda spaja preko google-og dns-a čega već.Za one kojima je to bitno. Pozz

  • in reply to: Bitpanda BEST Global Exchange #167193

    Investirat ću 😆 😆 Predobra mi je bitpanda,sučelje i sve,valjda će im i burza biti jednake kvalitete

  • in reply to: Kako i gdje kupiti Bitcoin za klađenje #167164

    Čestitam, ja sam prije nekih 4-5 mjeseci kupio preko netellera da isprobam, na kraju nije bilo opcije za vratiti ih nazad ili je ja nisam tada našao,jučer pogledao ima sad sve za trgovanje preko njih,i usput izašao sa svojim novcima,nisu miljoni ali čovjeka veseli B) 🙂

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167162

    Izgleda da krajem mjeseca Betfair skroz napušta Srbiju i zatvara sve accove.

Pregledavate 10 postova - 11 do 20 (od ukupno 118)