Martin

Martin

@md46135

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 31)
Autor
Sve objave
  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167181

    Zanimljiva poruka od Betfaira 🙂

    Oni izgleda pojma nemaju o ikakvoj zabrani.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167155

    Malo sam tražio i našao se način bez VPNa i VPSa i bilo čega. Samo se treba na internet konekciju staviti Googleov DNS server. To su ove adrese. https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using
    Točno kako radi ovaj lik u videu. https://www.youtube.com/watch?v=sZ5N8zNh4L4

    Radi mi sad bet365 i betfair najnormalnije.

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167150

    Nemojte se zalićat s vpn-ovima. Većina kladionica kad otkrije da ih koristite trazit će objašnjenje ili će vam samo zatvoriti racun.

    Nema drugog načina za ulogirati se trenutno na Betfair i bet365

  • in reply to: Zabrana klađenja u Hrvatskoj – inozemne kladionice #167144

    Dali postoje potpuno besplatni VPN-ovi s kojima je moguće i dalje koristiti npr B365, Oddsring itd ?
    Ako nema takvih, koji su pouzdani za malo novaca ?
    U prijevodu, treba mi kvalitetan VPN na korištenje na mjesec dana
    Hvala

    Nisam probao, ali mislim da Opera web browser ima VPN, tako da bi to trebao biti dobar izbor, ako se logiraš preko web browsera. A ako koristiš neki softver za Betfair, onda bi trebalo uzeti baš neki VPN tipa nordvpn

  • in reply to: Kupljene Nogometne Strategije – 8+ strategija #166936

    Ja se iskreno nadam da ce za par godina da se pojavi neki decentalizovani betting exchanger i da se krene od nule.Vidim da vec ima nekih pokusaja pravljenja takve menjacnice ali mi to jos ne deluje kao neki ozbiljni projekat.

    Ja sam isto malo tražio dal postoji neki kripto betting exchange prije par tjedana kad je bila ona obavijest da će od 1.3. zabraniti pristup kladionicama (od čega nema ništa izgleda). Mislim da to mora biti budućnost, možda za nekih 10 godina recimo, ali još je prerano sad za to. Treba se prvo kripto malo stabilizirati jer sad trenutno držati novce u kriptu je skoro veća kocka od trejdanja. A i nisam siguran koliko je trenutno kripto mainstream, nekako mi djeluje da se to malo umrtvilo. Ali, skroz mi je u sferi mogućeg da se pojavi neki takav exchange koji bi imao i svoj softver tipa GeeksToy, prvi koji to naprave ispravno bi mogli poletjeti s tim.

    A što se tiče BF exchange, to izgleda umire lagano nažalost. Ne pratim baš markete, ali sam vidio da i na Betangel forumu ima tema da je volumen na nogometu jako pao.

  • in reply to: NOVI UDARAC #166738

    Ali postoje alternativni exchange sajtovi koje nije briga za to

    Koji su to? Misliš možda na one sajte s agentima?

  • in reply to: Value betting #166707

    Zanimljivo da je većinu vremena taj sistem proveo u minusu, tek na kraju krenulo malo bolje. Dosta je velik uzorak, ali ja bih se nekako sigurnije osjećao da ide lagana crta prema gore uz pokoji pad nego ovako da ide lagano dolje i onda naglo gore 🙂

    Ja osobno ne bih tako volio igrati, jer dok kvota već puno padne value je otišao ili je možda u najboljem slučaju nešto sitno ostalo. Sva mudrost je kod klađenja da se value rano prepozna jer ćeš tada dobiti najbolju kvotu. Inače ima na betfairu free baza podataka s kvotama ovdje https://historicdata.betfair.com/#/home
    Nije baš neka kvaliteta bila zadnji put kad sam ja gledao, ali ako znaš nešto programirati i imaš volje, pogledaj pa možda dobiješ kakvu ideju.

    Ta strategija koju imaš za Pinnacle valjda ide nekako automatizirano, nije valjda da imaš 60 betova dnevno ručno za takav mali ROI?

  • in reply to: Value betting #166701

    Igrati 50 betova dnevno mi nekako djeluje malo suludo. Pretpostavljam da to ide po nekakvom mehaničkom principu bez ikakvog razmišljanja o samom tom događaju? Kad kažeš da ti je bitno kretanje kvote koje vidiš na oddsportalu, onda valjda jednostavno uzimaš kvote na Pinnacleu koje su ostvarile veliki rast u odnosu na početnu kvotu i nadaš se da ćeš uloviti value na overreactionu, ne vidim drugačiju strategiju koja bi mogla imati 50 betova dnevno. To djeluje kao razumna strategija, čak bi se možda tak nešto i moglo automatizirati s API bilo na Betfair ili Pinnacle. Ja sam takav tip da tako nešto ne bih započeo bez da prvo idem testirati na nekakvim podacima od prije, samo djeluje mi da je teško tako nešto naći.

    Što se tiče tipičnog prematch value bettinga, to me baš i ne privlači previše. Moraš jako puno istraživati o nekom sportu, a i teško je da ćeš naći neki veći value. Ali zato inplay mi djeluje puno bolje, možeš u meču koji prematch nema nikakav value sigurno nešto uloviti inplay ako kužiš taj sport i dobro znaš čitati igru. Ima mahera koji mlate strašne pare na tome, po meni tu leži najveća šansa za zaradu.

  • in reply to: Betfair – klasično trejdanje #166157

    Dosta ovisi i o strategiji. Ako se trejda inplay i to na način da se layaju niske kvote / backaju visoke i to bez skalpiranja nego više kao valuebetovi, onda pad burze i nije neki strašan problem. Jedan problem koji se može dogoditi a da nema veze s Betfairom je nestanak struje. Tako da vama koji trejdate s većim svotama je valjda nužno imati mobilni internet + laptop s dobrom baterijom. Ili eventualno kupiti UPS https://www.futura-it.hr/ups-produzni-kablovi-388/290/7/

  • in reply to: Tenis trading #166008

    ovo je jedan od mojih zadnjih postova jer ne vidim bas puno smisla da se tipka o tome na forumu, osim ako se nadu zainteresirani koji razmisljaju slicno pa prihvate prijedlog.

    kao što ti kaže amburator, trejdanje je posao za samotnjake, tu si sam i nema ti baš nitko previše za pomoći. ima foruma koji su puno aktivniji npr betangelov forum gdje se može naći ekipe koja se međusobno razumije i gdje ti neće nitko odmah reći da si kockar čim spomeneš trejdanje. i takvi forumi su u redu da si malo olakšaš dušu i raspravljaš, ali od njih baš i nema kruha. to na forumu je samo ćakulanje, uglavnom nekakvi tisuću puta viđeni klišeji koje svaki čovjek koji ima nešto u glavi bi trebao već razumjeti bez da je ikada išta trejdao.

    a ovo što ti predlažeš ima par problema. prvo, općenito je malo ljudi ovdje koji se time bave, a to malo što ih ima nemaju baš neku želju za natezati se po forumima i skypeu i sličnim stvarima s ljudima koji nemaju njima previše za ponuditi. a drugi problem ti je što ti moraš slušati slijepo nekoga drugoga da uložiš svoje pare. zamisli to, netko kaže “sad layam Čilića na 1.25”, a ti niti ne gledaš meč i sad moraš svoje pare staviti na riječ nekoga o čijm sposobnostima nemaš pojma. jel bi ti to napravio?

    ima onaj jedan tip koji trejda nogomet, zove se psychoff, sad na discordu mu je navodno 2 tisuće ljudi u grupi ili tak nešto. a što misliš što oni rade unutra? samo čekaju da tip nešto objavi i trpaju pare na to, bez da i gledaju utakmicu. polakomili se ljudi jer znaju da je taj dobar trejder, a što ako on prestane s tim svojim dojavama koje radi već neko vrijeme? onda je svaki od tih koji slijede opet ostao sam za sebe.

    ne trebaš prestati pisati na forumu. na betangel forumu postoje teme tipa “today’s tennis/racing/štagod”. može se tako i ovdje napraviti tema pa postaš što radiš i zašto, ne vidim nikakav problem u tome. zašto to baš mora biti privatna grupa? ako baš hoćeš tak nešto, otvori temu pa probaj pisati, možda se s vremenom uhvati veći broj ljudi na to, a možda ne, tko zna.

Pregledavate 10 postova - 1 do 10 (od ukupno 31)